Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sűrgős! Mit esznekk a kis...

Sűrgős! Mit esznekk a kis imádkozó sáskák?

Figyelt kérdés
Most születtek de nem tudom mit adjak nekik!! Kérem gyorsna Válaszoljanak!!!
2011. febr. 21. 20:58
 1/8 Platypus ***** válasza:
100%
Vegyél muslica tenyészetet, a röpképtelen muslica talán elég pici nekik. Nagyobb díszállatosoknál kapható.
2011. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lisztkukac, vagy csonti? mennyire picikék? valami olyan kellene, ami méretben hozzá illik.
2011. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
annyira picinkék hogy tegnap keltek azaz kb. 2 miliméternyiek vagy kissebbek
2011. febr. 22. 14:05
 4/8 Platypus ***** válasza:
Akkor nagy lesz nekik a muslica is. A fáraóhangya pont jó lenne, de azt nem tudom, hol találsz télen.
2011. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt fontolgatom hogy vagy berakom öket a gekkóimnak agy el engedem őket bár ha elengedem nem biztos hogy túl élik de ha meg tartom azt se biztos hogy meg élik a jó időt ugy hogy maradt a gekkó ha nem találok választ kár hogy ragadozók :(
2011. febr. 22. 17:27
 6/8 A kérdező kommentje:
mert eleség nélkül nem hiszem hogy meg élnek a vízből
2011. febr. 22. 17:29
 7/8 Platypus ***** válasza:

Igyekezhetnél egy kicsit jobban, mivel védett állatról van szó. Ha már begyűjtötted, és idő előtt kikeltetted őket, legalább próbáld meg a felnevelésüket. Nézz be ebbe a kereskedésbe, itt foglalkoznak egzotikus terráriumi állatokkal, lehet hogy tudnak segíteni: [link]

Sokféle trópusi imádkozó sáskát tartanak díszállatnak, azokat is tenyésztik valahogy. Megkeresheted Papp Tamást is az állatkertből, neki biztosan van tapasztalata a témában.

2011. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudatosan keltettem és igyekszek vagy 6 emailt elküldtem azoknak akik válszt adhatnak a kérdésemre ,egyébként azt se tudtam hogy kell kikelteni azt hittem a párát is meg egyebet figyelni kell
2011. febr. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!