Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya és macska egy házban?

Kutya és macska egy házban?

Figyelt kérdés
sürgős
2011. febr. 25. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés,vannak kutyák akik jól kijönnek a cicákkal és fordítva.Az a legjobb ha kölyökként kerülnek össze...bővebb info?
2011. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha összeszoknak!

Nekem volt 1 kutyám és 1 macskám együtt, és jól megvoltak..:)

2011. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik Amstaff szukám ő együtt alszik az egyik macskánkkal!:)

De miért olyan fontos?

2011. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van, elvannak. Pedig nem kiskoruktól vannak együtt, a kutya előbb volt. Mikor a cica idekerült, voltak "veszekedéseik", aztán a macska néhány pofonnal helyrerakta a kutyát, azóta nincs gond. Csak játékból verekednek már.


Amúgy kicsit bővebben, miért olyan sürgős?

2011. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 kutyám, és egy macskám van. Tökéletesen kijönnek, néha együtt is alszanak. Egyik kutya még kicsi volt mikor jött a cicus, a másik már nagyobb, de ő amúgy is barátkozós, a 3. kutya már akkor jött mikor a macska volt nagyobb, neki nem hagyta magát, mondjuk nem is akarta bántani. Össze lehet őket szoktatni, akkor nehézkes, ha felnőtt kutya, kölyök macska, főleg, ha nem szereti a macskákat. Folyamatosan kell összeismerkedtetni őket, először 5 perc együtt, legközelebb 10. Ha a kutya bántaná, rá kell szólni, ha csak szimatolja, jutalomfalattal jelezni neki, hogy ügyes.
2011. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönööm(L)

Hát bővebben azért sürgős:

Mert ismerősöm örökbe adná a cicáját és én befogadnám.De van egy 7 hónapos spiccem..

2011. febr. 25. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos még fiatal, össze lehet lesz vele szoktatni. Ahogy mondtam, folyamatosan kéne. Vedd az öledbe a macsekot, úgy mutasd a kutyának, megszimatolja, tedd le, ha bántja szólj rá.
2011. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ha nem vagyok itthon sőt senki na akkor mit csináljak?:O:/
2011. febr. 25. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!