Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bejön a plakátozás? Elveszett...

Bejön a plakátozás? Elveszett a cicám, és plakátoztam.

Figyelt kérdés
Kérdésem lenne, hogy akiknek veszett el cicájuk/kutyájuk stb. és plakátolt, annál jelentkeztek-e hogy megtalálték?
2011. febr. 26. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hol veszett el? Falun, vagy városon? Hol plakátoltad? Utcán csak, állatorvosnál is, közeli üzletekben is? Milyen fajta macska? Egyszerű házi, vagy különleges fajta?
2011. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyik ismerősöm kiírta párszor a facebook üzenőfalára (képpel), és 2-3 napon belül meg is találták. De nálunk is szoktak plakátokat kirakni, azokat én mindig elolvasom. (Csak olyan helyre tedd, ahol muszáj megállni pár pillanatra) pl. bolt ajtajához, nagyobb városokban a lámpákhoz...stb.

Remélem minél hamarabb viszontlátod a cicád! :)

2011. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szeged egyik külvárosában, elvileg falu de egész nagy. Kiplakátoltam a hirdetőtáblákra, és az intézmények, meg boltok üvegére. Kiírtam facebook-ra. egyébként már látták, csak nem bírták elkapni, és szóltak. Itt van a közelben, remélem visszajön, de holnap még keressük. Sima házimacska, nagyon szelíd, először azt hittem ellopták. Egyébként kandúr, most ivarérett, azzal nyugtatom magam, hogy csak "csajozni" ment. Remélem hamar meglesz...
2011. febr. 26. 19:24
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 26. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha meglesz, heréltesd ki! Nálunk bevált. Amúgy nekünk van egy másik cicánk aki kettős életet él!
2011. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kettős életet??
2011. febr. 27. 12:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Három házzal odébb Pandúr a neve, nálunk Boldizsár. Pár napot itt, pár napot ott lakik.

Raktam rá nyakörvet, mert ugye folyton elment, és pár nap múlva átjött és háborgott a szomszéd, hogy az az ő cicája.

ami a fura, hogy mikor hívta, nem hallgatott a Pandúrra, mikor meg átmentünk hozzá, akkor a Boldizsárra nem.

Amúgy meglett a cica?

2011. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát kb 1 hete tűnt el, már sokan látták, nem adom fel, még keressük, tudom hogy meglesz!!!
2011. márc. 4. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Szurkolok!!!
2011. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi:D:D
2011. márc. 5. 15:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!