Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem szokott elmenni a kedvetek...

Nem szokott elmenni a kedvetek az állattartástól?

Figyelt kérdés
amikor megbetegszik, vagy meghal valamelyik állatotok egy időre nem megy el a kedvetek, hogy tartsatok?
2011. márc. 3. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De igen. Mikor eltűnt a cicám, el sem tudtam képzelni, hogy lesz valaha is másik állatom, azt meg még kevésbé, hogy nagyon fogom szeretni.


De azért azóta csak lett 3 macska, akik jelenleg is itt boldogítanak. :)

2011. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy időre elmegy,de aztán rájövök hogy az állat pótolható,és túl önző vagyok ahhoz hogy éveken át gyászoljam mint az embert.
2011. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nekem akkor szokott, ha kihányja a kajáját, vagy nem az alomba végzi a dolgát, vagy bármit nem úgy csinál ahogy kéne, de akkor nagyon!! Felnőtt macska, nem régóta van nálam szóval nem tudom hogy nevelték az előző gazdái...
2011. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Elpusztult egy ismerősöm, azóta nem ismerkedek senkivel.
2011. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhetetlennek tartom az életemet az állatok társasága nélkül. Egyik szerettünk sem pótolható, bele is betegednék, ha bajuk esne, de biztosan tudom, ha ők már nem lennének, utána is tartanék, kutyát is, és macskát is!
2011. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De, néha igen, mikor rádöbbenek, hogy mennyi nyűgöt vettem a nyakamba a tartásukkal: Kiszámoltam, hogy a 2 macska 30 e ft körüli összegben van, kajástul-almostul, ilyen -olyan plusz dolgokkal ( felmerülő állatorvosi költségek pl). De nagyon szeretem mindkettőt, nélkülük üres lenne az életem, szóval elhessegetem ezeket a gondolatokat. A kicsit befogadtam, mert nagyon megsajnáltam. Szoktam neki mondani, hogy piszok mázlista, hogy hozzám került a nihilből, becsülje meg hát magát!:))
2011. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

akkor nem csak én vagyok így :D

aztán amikor "megemésztem", hogy már nincs meg az az állat egy idő után úgyis tartok újat és újat. Hányszor elhatároztam, hogy nemlesz több állatom és most is egy kisebb menhely lett a lakásom :D

2011. márc. 3. 10:52
 8/11 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek elpusztult a cicája (nekem sose volt), úgy maga alatt volt, hogy elhatároztam, hogy nekem sose lesz.
2011. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legjobban attól megy el, mikor rájövök, hogy mennyi pénzbe kerülnek, emellett rengeteg gondot is okoznak. Pihenni sohasem lehet tőlük, állandóan takaríthatok utánuk, orvoshoz cipelhetem őket, szemtelenek, stb. És akkor azt hiszik, hogy egy dorombolással meg van oldva minden. :D De azért imádom őket.


Első vagyok, a 3 macskás. :D

2011. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
az én drága kutyám ma reggel 5 órkor ütőtte az ajtót,hogy neki igen sürgös dolga van kinnt.kiriasztoztam .kinyitottam az ajtót erre őfelsége megfordult visszaspurizott a hálóba és mire én is beértem addigra ő már ott terpesztett a helyemen.hát nem mondhatom azt ,hogy az volt az első gondolatom ,hogy milyen csodás dolog ha az embernek van kutyája
2011. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!