Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A felettem lakó kutyája egész...

A felettem lakó kutyája egész héten egész nap ugat. Mit tudok tenni, hogy ez megszűnjön?

Figyelt kérdés
Ha szólok nekik nem foglalkoznak vele, ha itthon vannak csend van, ha elmennek itthon hagyják a kutyát és egész nap ugat. Kisgyerekem van, akinek még délben aludni kell de így képtelenség elaltatni, olyan mintha az én lakásomba ugatna a kutya. A feljelentésen kívül van valami ötletetek? Állatvédőknek szóljak vagy mit tegyek?
2011. márc. 4. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, feljelentésen kívül sok dolgot nem tudok javasolni. Talán vesd fel az ötletet, hogy mikor nincsenek otthon, akkor hozzák át hozzátok és Te vigyázol rá. (Hátha ez esetben nem ugatna.) Bár ez az ötlet nem túl higiénikus, ez meg egy babánál fontos, szóval nincs túl sok használható ötletem.
2011. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetris ***** válasza:
Így van! Lehet kapni olyan készüléket, amit ultrahangos impulzust bocsát ki, amikor a kutya ugat, és ettől szépen befogja a száját a kutyi.
2011. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha olyan kis csipogó szobakutyuról van szo akk reménytelen a helyzet
2011. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Törpe uszkárról van szó. Áthozni biztos nem fogom, mivel én nem szeretem az állatokat. Nincs velük alapvetően bajom, csak nem szeretek hozzájuk érni és állandóan a baktériumokon agyalok, de ettől függetlenül nem bántom őket. Aranyosak csak ne legyenek a közelemben. Mi ez az ultrahangos készülék? Én még csak nyakörvről hallottam de ugye hát azt meg nem tudom a nyakába tenni.. Az állatvédőkkel hogy tudok kapcsolatba lépni, mert már keresgéltem neten de nem találtam semmi érdemlegeset, Miskolcról van szó. Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 4. 15:32
 5/11 tetris ***** válasza:

Kutyásboltokban, Fressnapf-ben lehet kapni kutyaugatás-gátló eszközt. Elemmel műkodik, és egy kis impulzust bocsát ki, amikor a kutya ugat. Ez a kutya számára nem annyira kellemes, és egy idő után megtanulja, hogy amikor ugat, utána jön a kellemetlenség. Ezért aztán leszokik az ugatérozásról.

A készülék ultrahangot bocsát ki, 100 méter a hatótávolsága, a kutya felé kell irányítani, önműködően neveli a kutyát.

Én a Conrad, vagy Konrad nevű üzlet honlapján láttam ilyet még régebben.

2011. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
falon át is hat?
2011. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tetris ***** válasza:
Hát igen, ez jó kérdés! Nem tudom!!!!
2011. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Közösképviselőhöz fordulhatsz szerintem, ja és az új állattartási rendelet szerint minden lakó írásos beleegyzése kell, ahhoz hogy állatot tarthasson. Szóval ne hagyd annyiban a dolgot.
2011. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap megpróbálok vele beszélni, ha ellenséges lesz hát akkor első körben befenyítem, hogy feljelentem. A többit majd még kitalálom, ha valakinek van még valami jó ötlete szívesen várom.
2011. márc. 4. 20:51
 10/11 gfero ***** válasza:
a kutyának a gazdájával nem próbáltál elbeszélgetni?a közös képviselő tud megoldást erre az esetre egyáltalán ha akar de kötelező foglalkoznia vele ,legutolsó sorban csak egy feljelentés tud segíteni csendháborításért.de előtte beszélj a kutya gazdájával.
2011. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!