Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan állat, amelyik...

Van olyan állat, amelyik élvezetből párosodik?

Figyelt kérdés

A legtöbb állat csak a fajfenetartás miatt párosodik.

Ez arról jutott eszembe hogy ma néztem egy dokumentum filmet a macskák fejlődéséről, ami egészen a fogamzástól mutatta be a fejlődést.Ott említették hogy a nőstény macskának, kimondottan rossz és fájdalmas a közösülés.

Vajon rajtunk, embereken kívül van olyan élőlény aki az élvezet miatt teszi?


2011. márc. 12. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A delfinek.
2011. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az emberállat ilyen.

Bár a kutya is "vigyorog" közben.

2011. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A bálnák.
2011. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól tudom, a disznók is.
2011. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Majmok között is van, amelyik az élvezet kedvéért csinálja.
2011. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Az ember és az emberszabású majmok.

Az a különbség, hogy az állatok csak akkor párzanak,ha van esély amegtermékenyülésre.tehát a cél a megtermékenyülés.

az ember és az emberszabású majmok akkor is, ha nincs esély, csak jóesik.

2011. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rajtatok, embereken kívül él még a bolygótokon több olyan faj is, amelynek a tagjai nem kizárólag a fajfenntartás céljából párosodnak, ilyenek például a delfinek és a törpecsimpánzok, abonobok. Azt is tudni kell, hogy a legtöbb faj hímjeiben hasonló vágy ébred, mint az emberi hím egyedekben és hasonló kielégülést is éreznek a párosodás során és annak végén. Ez nem véletlenül van így, az említett érzések, érzetek is a fajfenntartás szolgálatában állnak.
2011. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Na azt valahogy sejtettem hogy a hímeknek az állat világban is jó.

De ugye nálunk normál esetben jó a nőnek és férfinak is.

Na de én a macskás filmen kiakadtam, hogy menyire nem jó szegény nősténynek, attól meg hogy miért szóhoz sem jutottam.Nem is gondoltam hogy ilyen létezik.

2011. márc. 12. 22:40
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

"Rajtatok, embereken kívül él még a bolygótokon több olyan faj is, amelynek a tagjai nem kizárólag a fajfenntartás céljából párosodnak, ilyenek például a delfinek és a törpecsimpánzok, abonobok. "


Tök izgatott lettem, amikor ezt olvastam! Légyszi áruld el, hogy te melyik fajba tartozol, ha így kívülállóként beszélsz "rólunk, emberekről"! Szeretnék én lenni az első, aki bebizonyítja, hogy más faj is tud gondolkodni és meg tudja tanulni használni a számítógépet meg a billentűyzetet!:D

2011. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mentalist ***** válasza:
A legtöbb állatnál inkább csak a hím élvezi a szexet legalábbis így halllottam. De szerintem nincs olyan aki csak azélvezet miatt teszi.
2011. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!