Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne távol tartani...

Hogyan lehetne távol tartani a menyétet a baromfi udvartól?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Venni kék egy patkányozó kutyát, és oda tenni abba a vonzáskörbe, ahol bemegyen a féreg..
2011. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"bemegyen a féreg" Pfff.

Az a féreg egy állat, ami próbál megélni, táplálékhoz jutni, mivel a természetes élőhelyének pusztítása és zsugorodása miatt másként éhenhalna.

2011. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jólvanmán te
2011. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kutyák jó ötlet lehet, de nem biztos, hogy a kérdező kutyákat akar venni egy menyét miatt.

A különböző riasztó spraykkel és hasonlókkal ne is próbálkozz, gyakorlatilag hatástalanok. Az egyetlen igazi megoldás az élvefogó csapda (főleg hogyha tényleg menyétről van szó, akkor azt nem bánthatod, mert védett). Legjobb lenne kifigyelni, hogy merre közlekedik és oda kihelyezni a csapdát. Ha megvan az állat, a város szélén egy erdős részen elengedni. Itt egy hasznos oldal, bár ez nyestek befogásáról szól: [link] Csapdát innen rendelhetsz: [link]

2011. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Jagd Terriere van a páromnak!

De nem tudjuk hol van,nem náluk lakik csak a csirkéért jár!:S

Egy időben be volt zárva a tyúk ólba a kutya éjszakéra,de akkor nem volt semmi!

Az udvaron fogja meg napközben a csirkét!Egyszer fogtak a kutyák egyet de ezek szerint még van.

De azért köszi!

Ha valakinek van még ötlete,meg köszönném!

2011. márc. 24. 18:15
 6/10 anonim ***** válasza:

16:47es vagyok

Az nem semmi, ha nappal viszi el őket. Szerintem azt próbáld meg, hogy egy nap nem engeded ki a tyúkokat, hanem berakod a csapdát az udvarra csalival (pl. tojást rakhatsz bele) és ha jön a kis fickó, tyúkot nem fog találni az udvaron csak egy finom kis tojást, amit nem fog szerintem otthagyni.

2011. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem meg próbálkozhatnál, azzal is ha csak egyszerűen emberi hajat raksz egy harisnyába több helyre ahol bemehet...
2011. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Felénk ilyen esetre a gyöngytyúkot tartják a legalkalmasabbnak, ugyanis mindenféle "férget" elriaszt a hangjával...hallgasd meg egyszer, és érteni fogod, miért :). Mellesleg nagyon éber, rögtön jelez, ha bárki közel merészkedik a baromfiudvarhoz, legyen az patkány, egér, vagy más, nagyobb állat...
2011. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Söréttel :D
2011. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is a kutyát tartanám a legjobb ötletnek, csak én nem kistestűvel kezdenék, hanem egy vérbeli őrző-védő kutyával.

Szerintem a menhelyeken tudnának neked segíteni találni olyan kutyát, aki nem a csirkéidre hajt.

2011. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!