Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatmenhelyen dolgozó...

Az állatmenhelyen dolgozó emberek kapnak fizetést, vagy önkéntesek? Hol lehet jelentkezni ilyen munkára, akár önkéntesként is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Önkéntesek, egytől egyig, talán egy vagy max két alkalmazott van, mindenki más a szabadidejében, gyerek/kutya/munka mellett csinálja.


Itt egy írás, ami a Noéra vonatkozik: [link]

2011. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket,nagyon hasznos volt:)
2011. márc. 28. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ideiglenes befogadóként is dolgozhatsz, mint önkéntes. Én pont most toborzok az ország É-NY-i feléről...
2011. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ideglenes befogadó az azzal járna,hogy haza kéne vinnem az állatot?Mert sajnos azt nem tudnám vállalni.Én olyanra gondoltam,hogy mondjuk hetente elmegyek 1x valamelyik menhelyre és ott segítek az állatok gondozásában.
2011. márc. 28. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ideiglenes befogadó -menhelyi férőhely híján- az otthonában gondozza az állatot, amíg végleges helyet nem találnak neki.

Ha ezt nem tudod biztosítani, biztos vagyok benne, hogy bármelyik menhelyen szívesen veszik a segítségedet - millió munka van. És ha hetente egyszer tudsz csak menni, sem gond, mindenki annyit vállal, amenmnyit tud.

2011. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Aktivistáknak is mondják az önkénteseket.


Nem kapnak érte pénzt.


Viszont vannak olyan dolgozók is ott akik fizetésért dolgoznak.


Ha a menhelyen nem fér el már több kutya akkor, akinek van telke a ott is tarthat néhányat, de ezért annak a bizonyos egyesületnek már pénzt kell kifizetnie neked.


Cirka : 500,.ft naponta kutyánként.

2011. márc. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Frisseb infó így 7 évvel később! Vannak olyan dolgozók akik kapnak érte fizetést de általánosságban nézve a minimálbérre kell számítani. Ettől függetlenül bármikor örülnek önkéntes munkaerőnek is :)
2018. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!