Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit kell tennem? Úgy is...

Mit kell tennem? Úgy is lehetnek majd kisktyák?

Figyelt kérdés
Van két shih.tzum! Épp most van itt a párzás ideje. Mindenféle segítséget kipróbáltam már és kérdezgettem is shih-tzu tulajdonosoktól, de nagyon idegesít hogy nem ragadnak össze. A segítségemet nem fogadják el, nem hagyják hogy megfogjam őket, akkor abbahagyják. Ha kivülre spriccol lehet kiskutya vajon
2011. ápr. 1. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit fogdosod őket? Ha a kan ügyetlen még, majd belejön. Életkor?
2011. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy nem....
2011. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

" de nagyon idegesít hogy nem ragadnak össze."

Pillanatragasztót javasolnék.

"Ha kivülre spriccol lehet kiskutya vajon"

Fuckyeah gyanús!

2011. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem alapból bízd a kutyáidra...megoldják ők, nem kell fogni közben :) Ha meg mellé "lő", akkor legközelebb jobban céloz..:)
2011. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is remélem nem lesznek belőle kiskutyák!:S

Szerintem neked egyáltalán nem hiányoznak(van már elég szaporító)!:S

2011. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is van két fajtatiszta kutyám, mindkettő TK. Ám nem tehetem meg hogy kölköt csináljanak. ( uncsi tesók a papírok szerint )


Mielött összerakod őket ugye megnézted a két kutya papírját?

Van neki Tk.? Ha nincsen akkor jobb ha még eddig nem ragadtak össze.

2011. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek kell neked kiskutya? Nincs még elég szaporító, hogy a menhelyi kutyákról ne is beszéljek? Inkább menj a dokihoz és ivartalaníttasd őket.
2011. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem hogy nem lesznek kiskutyák... te bizonyára nem tenyésztő vagy, mert akkor nem lennél ennyire sötét a témához... ha pedig nem vagy tenyésztő, viszont felelős állattartónak érzed magad, akkor légy olyan drága és ne szaporíts feleslegesen... mondanám hogy fogadj örökbe de inkább ne tedd, a meglévő kutyáidat is sajnálom...
2011. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szuka nem is tüzel.

Kanok meg úgyis meghágják még a felmosórongyot is :)


Egy bátortalan kérdés: ha sikerül a pároztatás, akkor hány kölyökre van már most jelentkező?

Csak azért, mert egy ismerősöm aki nem komoly tenyésztő, csak egy szukája van, az azt csinálja, hogy vigyáz, hogy ne legyenek utódok, és közben előjegyzéseket vesz fel, és ha van 6-7 gazdijelölt, akkor következő tüzelésnél szerez egy fedezőkant. A szukája 6 éves, és eddig 2 alom volt.

A te kutyáid kölykeire mekkora a kereslet?

2011. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "Gazdi"!

Mielőtt nagy buzgón nekilátsz kutyát szaporítani, kérlek, figyelmesen nézd meg az alábbi videókat. Ha ezek után még mindig van kedved hozzá, akkor nagyon mélyen nézz magadba, mert súlyos gondok vannak veled. Ne hidd, hogy fajtatiszta kutyák nem kerülnek ilyen helyzetbe, nézd meg bármelyik fajtamentő csoport honlapját. Amíg ennyi gazdátlan, szerencsétlen sorsú, menhelyen, gyepmesteri telepen raboskodó és ott elaltatott kutya van, addig nem csak felelőtlenség, hanem embertelen dolog is kutyát szaporítani. Ha pedig mindenáron kölyköket akarsz nem árt tudni, hogy a felelős tenyésztői munka nem merül ki abban, hogy összerakod a két kutyát, ezért aki ezt sem képes megoldani -tegyük hozzá:szerencsére- az ne akarjon kis kutyákat. Inkább gondolkozz el azon mennyire szereted a kutyáidat és mennyire szeretnéd a videókon látható körülmények közt látni az ő kölykeiket. Ha úgy érzed, hogy nem szeretnéd ilyen sorsra kárhoztatni őket, akkor ivartalaníttasd legalább a szukát. Ez a két kutya akkor is hű társad lesz az utolsó leheletéig, ha nem keresnek pénzt számodra.

Íme a videók:

http://www.youtube.com/watch?v=ZVyFSTYY7zg&feature=player_em..


[link]

2011. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!