Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miert zavar az nemelyeket...

Miert zavar az nemelyeket hogy egyes allatok meghalni szulettek?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak egyesek mibol van a szalami, vagy honnan kerul maj a kedvenc cicajuk eledelebe, vagy mi lesz a mar oreg tehenekkel/lovakkal?
2011. ápr. 6. 19:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Most ez hogy jön ide?
2011. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%
van akinek van szíve és nagyobb lelkiismerete és jobbam szereti az állatokat.ennyi
2011. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
69%

zavarja, hogy egy tehetetlen élőlényt lemészárolnak. ha szemtől-szembe menne a dolog, a túlélésért, az más, de egy lényt megölni, úgy, hogy az védekezni se tud, az nem fair.

hát, engem ezért zavar.

22/L

2011. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
60%
hát akkor legyen mindenki vega? na azt már nem! én szertem a HÚST! mellesleg ezeket épp azért tenyésztik
2011. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
70%

Miért, szerinted miért megy a dolog? Nyilván a túlélésért. Persze, nem tűnik fel, de elég nehezen élne meg a világ hús nélkül.

Ebből a gondolatból viszont akár az is következhet, hogy szegény búzát milyen jogon aratják le ilyen kegyetlenül. Növények nélkül viszont már egészen biztosan éhen halnánk.

2011. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, hogy mire gondolsz pontosan. Azokat akiket zavar, nyilván azért, mert nagyon szeretik az állatokat és értékesebbnek tartja azt, hogy éljen egy tehén vagy egy ló, minthogy egyen szalámit. Szerintem nincs ezzel semmi baj, különbözőek vagyunk, van akit kevésbé zavar, van akit jobban, ők általában a vegetáriánusok (nem skatulyázás). Egyébként jól érzem a megvetést picit a kérdésben?:)
2011. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
43%

Az ilyeneknek szoktam mondani hogy

én nem szeretem a húst csak azért eszem mert tudom hogy kegyetlenül legyilkoltak érte állatokat.

Sőt, külön kérni szoktam a hentesnél hogy melyik szenvedett a legtöbbet, az a legfinomabb általában.


Nem szokták értékelni a humort:D

2011. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
53%

20:03 nagyon nagyon rosszul tudod, hogy azé a legfinomabb, amelyik sokat szenvedett! Éppen ellenkezőleg, a stresszmentesen leölt állat húsa sokkal szebb, és finomabb is, mint a stresszes állaté. És vitatkozni se próbálj, mert ezt tutira tudom.:)


23L

2011. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
75%

23L


azzal viszont vitatkoznék hogy a szarkazmust érted-e

2011. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
sőt, egy hozzáértő meg is tudja mondani a húsból, hogy hogyan is ölték le az állatot. Halálra kínozták? Avagy a lehetőségekhez képest a legkíméletesebb eljárással.
2011. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!