Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miert zavar az nemelyeket...

Miert zavar az nemelyeket hogy egyes allatok meghalni szulettek?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak egyesek mibol van a szalami, vagy honnan kerul maj a kedvenc cicajuk eledelebe, vagy mi lesz a mar oreg tehenekkel/lovakkal?
2011. ápr. 6. 19:43
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Utolsot nem ertem.
2011. ápr. 6. 20:51
 32/37 A kérdező kommentje:
Bocs utolso elottit
2011. ápr. 6. 20:52
 33/37 anonim ***** válasza:

Már nem vágom, hogy most a húsevés ellen vagy mellett kampányolsz. Biztos még nem ment ki az álom a szememből.


Nos, én eszek húst, levágni már nem lennék képes rá. Na ezzel most képmutató vagyok vagy mi?

Tisztában vagyok vele, hogy pl a disznót a húsáért tartjuk, szeretem is, a családom nagyon húsközpontúan étkezik, de nem lennék képes elvenni egy állat életét.

Erre vannak a szakemberek.


És ezt is lehet normálisan csinálni. Aki meg nem bírja, ne nézze vagy legyen vega, attól még működni fognak a vágóhidak, legfeljebb fél kiló hússal és 20 deka szalámival többet visszáruznak a boltok havonta.



Azon a hozzászólón meg jót röhögtem, aki vágóhídon dolgozott és utánna nem evett húst sokáig. Írja, ogy most is csak az egészséges táplálkozás miatt. Hát az szerinted hogyan került ki az állatból? Meg hogy 90% csirkehús, ez kiverte a biztosítékot. Ha már annyira odavagy, akkor a csirkehús miben más? Ők nem halnak meg, ugye?

Istenem...

2011. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Akkor lennel kepmutato szerintem ha azzal jonnel nekem hogy te 100% artatlan vagy , nem vagy hibas egy allat halalaert sem de attol meg minden nap eszel hust.

Szerintem ha mondjuk egy ev alatt megeszel 10 csirket akkor az a tiz csirke miattad is halt meg.

2011. ápr. 7. 11:35
 35/37 anonim ***** válasza:

Én is eszem húst, kifejezetten szeretem a sült husit. De nem tudnám megölni az állatot. Igen így is felelős vagyok a haláláért, akár tetszik akár nem. A húsra szükség van.


De ha valaki azt mondaná, hogy vagy én vágom le az állatott, vagy nem eszem, akkor inkább nem ennék húst.

2011. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

ugy én se!

hentes tanulókkal járok egy osztályba,utálom őket,mind tapló!

17/L

2011. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
En nem elvezem ha megolhetek egy allatot. Egyszeruen csak azert csinalom mert nincs mas aki megtenne. Aki szerint szorakoztato na az tenyleg taplo.
2011. ápr. 7. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!