Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » T*i felengeditek a kutyátokat/...

T*i felengeditek a kutyátokat/cicátokat az ágyatokra?

Figyelt kérdés
Én felszoktam a kiskutyámat, de pl. a barátnőm azt vallja hogy "ő az életben nem engedne fel egy állatot az ágyára"...
2011. ápr. 8. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Cicát igen. Kutyát nem.
2011. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
persze, fel engedem őket. Más véleménye meg nem különösen érdekel hiszen takarítani ígyis-úgyis kell
2011. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 gfero ***** válasza:
0%
nem az ágyba van a helye legalábbis szerintem
2011. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
én még olyan ciccet nem láttam, akit ki lehetne tiltani az ágyból:)
2011. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekünk cicánk van, felmegy :)
2011. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Cicát fel szoktuk mindig engedni, van kis párnájuk is, szerencsére csak azon "szőröznek". :D A kutyát nem, bár ha nyitva hagyom az ajtót, akkor bejön éjszaka hozzám és a hátamhoz, vagy a lábamhoz fekszik, olyankor nem szoktam kizavarni, de amúgy nem jöhet fel. :) Házunk van szóval ki-be rohangálnak egész nap, este viszont mindenki bent alszik, de azt pici homokot ki lehet bírni hetente 1x kb, ami reggelre lesz a kutya utána lepedőn. :)
2011. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Cicáim vannak. Hát, nem igazán kérdezik meg, hogy felmehetnek-e az ágyamra, sőt, jönnek hozzám éjszaka bújni. :)
2011. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Naná, hogy a palotapincsim velem alszik, és napközben is az ágyon van.
2011. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
0%

én el nem tudnám képzelni, hogy a cicám az ágyamban aludna. szerintem állatnak nincs helye az ágyban. még ha macskáztam akkor abban a ruhában már tuti, hogy nem feküdtem az ágyba. (lehet, hogy egy kicsit "steril vagyok" :D)

próbálkozott amúgy, hogy felmászik az ágyra, de akkor szépen letessékeltem, aztán egyszer hajnalban ráugrott a lábamra és annyira megijedtem, hogy reflexből akkorát rugtam szegénykébe, hogy a szoba közepén landolt...azóta nem kíséri meg az ágyra mászást :D

a barátom pl mindig a kiskutyijával aludt

2011. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt kutyám, sőt, még a hozzám kerülése után is egy ideig, azt vallottam, kutya ágyba nem való. Ez így is van, de én nem tudtam neki ellenállni, főleg, mikor egész nap egyedül van itthon. Szóval, felengedem. Máltai selyem.
2011. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!