Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha egy "normális...

Mit szólnátok ha egy "normális" emberről kiderülne, hogy otthon van egy csomó állata?

Figyelt kérdés
Normális alatt azt értem, hogy valamennyire ismeritek, és nincs semmi bogara. Sok állat pedig pl. 10-20 macska, vagy valami hasonló mennyiség.
2011. ápr. 11. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Akinek 20 macskája van otthon, az már eleve nem 100-as. Még ha nem is látni rajta...
2011. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha valakinek van 20 macskája, az látszik a ruháján, és valszeg érezni is lehet... :D
2011. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem szólnék semmit. Csak nem mennék hozzá vendégségbe...
2011. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem biztos, hogy annyira durva a 20 macska, kis koromban nekünk is volt kb. 20, és semmi különös nem volt, csak etetéskor lehetett látni mindet a teraszon, egyébként kinn voltak, persze be is járhattak a lakásba, de nem nagyon voltak benn. Nem volt se kosz, se büdös.
2011. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Apukám vitt el minket egyszer egy munkatársához (nő). Középkorú volt a hölgy, én "nem láttam rajta semmit".

Benn a házában élt egy őzike, kutyák, talán még egy macska is, ha jól emlékszem. Minden állatát a házában tartotta, a szobában! Kicsit kosz volt nála. Én eléggé meglepődtem, főleg az őzikén. Nem egy tipikus benti állat.

2011. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Az attol fugg hogy tenyeszto-e. Ismerek olyat hogy van neki 200 juha. De gondolom te arra ertetted hogy bent a hazban tart ilyen sok allatot.Nos akkor az fugg a korulmenyektol mert ha rendetlenseg van es buz, meg minden sarokban urulek akkor tenyleg nem 100as, de pl ha kertes haza van es az allatoknak bejarasuk van a hazba az siman elmegy.
2011. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem per pill 13 "állandó" állatom van. Ebből 1 hörcsög, 4 nőstény egér. Ők nem szaporodnak. Van egy nagyon termékeny patkány párom, és táncolóegereim. A patiknál most 13 kicsi van, a táncolóknál 5. Ez összesen 31 kisrágcsáló. Mindnek van ugyan némi természetes szaga, de sosincs bűz a lakásban, vagy nagy kosz miattuk.
2011. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak akik télleg azért tartanak sok állatot, mert szeretik őket, viszont nem mennek egy bizonyos határ főlé, annyi állatot tartanak csak, amennyiről tudnak gondoskodni.

Viszont vannak az igazi állatgyűjtők (szerintem ez egyébként egy betegség), akiket csak az állatok mennyisége érdekel, az állatok jólétét már nem figyelik.

2011. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A volt szomszédunknak sok állatkája volt otthon, pedig nem tenyésztő volt.Nagyon szerette őket, és mivel én is, sokszor engem kért meg, hogy vigyázzak rájuk, ha nem volt otthon.

Nála semmit nem lehetett látni, sem a ruháján, sem a házban, pedig nem is volt rendmániás :)

Csak manapság tényleg azért tartanak sokan kisállatokat, mert de menő ha szegényt begyűröm a táskába, és együtt megyünk plázázni...

2011. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!