Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak én készülök így ki a...

Csak én készülök így ki a beteg, kóbor állatok látványától?

Figyelt kérdés
20 éves felnőtt lány vagyok, kiskoromban azt hittem, ha felnövök, nem lesz így. De még rosszabb:(( Mert átlátom a szegény állatok reménytelen sorsát, és azt, hogy nem tudok mit tenni értük. Ma megláttam egy szép kutyát egy roma családdal, nem bírt járni, el volt törve a lába, és az arca egy részen nem volt szőr, le volt nyúzva. Állítólag elütötte valaki a kutyát, és ők megtalálták. Az állat iszonyatosan szenvedett, kérdeztem, hogy miért nem viszik orvoshoz, így meg fog halni. Azt mondták, hogy másnap elviszik. Sajnos nem tudom elhinni, nem tűntek túl rendezettnek. Most is ahogy eszembe jut, itt bőgök:((( Csak én vagyok ilyen érzékeny?
2011. ápr. 11. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is lyen vagyok,legszivesebben hazahurcolnám az összeset,de se helyem,se pénzem rá,plussz belebetegednék hogy mégis elpusztul nálam.


Az állatkereskedésektől vagyok még rosszul,szörnyű hogy hogy tartják őket

23/N

2011. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És a kutyakaja amivel a kutyát eteted nem szenvedne? Nézd meg ezt a filmet: Earthlings! Az hogy a kóbor állatok hogy élnek, fittyfene ahhoz képest amit nem látsz mert zárt falak mögött művelik....


F/17

2011. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:43


Tudom, ne is mondd. Én megteszem azt a kicsit, amit tudok, nem veszek állatokon tesztelt termékeket, és minél kevesebb húst eszem.

2011. ápr. 11. 21:45
 5/7 Zsófi-93 ***** válasza:

Ezért szép dolog menhelyről elhozni állatot, mert annyival is kevesebb pénzhez jutnak a kutyakereskedők, és egy magányos állat hátralévő életét teheted boldoggá:)

Amúgy én is így vagyok vele:) kár, hogy Magyarországon nincs külön állatkínzásra kialakított rendőrségi osztály...

2011. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na igen, de a menhelyeken sintértelepeken általába pont azok a kutyák kerülnek leadásra akik a szaporítónál születtek.....

Mert egy szaporítót nem fogja érdekelni a kölyök további sorsa, ám egy tenyésztő ha kell akkor visszaveszi a nála született kutyát.

2011. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is így vagyok. Ha TV-ben látok állatkínzásról filmet, vagy lehet az egy reklám is rögtön elérzékenyedem és sírni kezdek.. Ebből nem lehet kinőni.. Ha az állatok pl.: a kutyák nem lennének nem tudom mi lenne velem. Sokszor éreztem úgy magam h egyedül vagyok, kimendtem a 2 kutyusomhoz és rögtön felvidítottak. Nálunk a telepre mendtek ki sintérek, én úgy gondolom h jobban jártak h elvitték őket mint h továbbra is kínozzák őket. Bele se merek gondolni h mit csinálhatnak velük a telepen... Mindig mikor megek suliba jönnek a cigányokkal a kutyák és ott maradnak a suli előtt, és én próbálok úgy bemenni a suliba h ne ilyedjenek meg de mihelyst közeledek hozzájuk elszalad.. nekem van egy kutyusom amit az uccán találtunk nagyon ramaty állapotban a szőre összavolt ragadva, és több hétig félt tőlünk mai napig ha seprűt lát a kezembe csak annyira h arréb rakom vagy elviszem fél és elszalad hátra a kertbe.. Akkor most gondoljatok bele biztos nem azé fél szegénykém a seprűtől mert nem teccik neki hanem elképzelhető h azzal verték őt.. :( Még egy keveset írok :)) Nagyon sokszor volt már az h láttam kóborolni kutyákat az uccán elég megviselt állapotban és kivertem a szüleimnek a hisztit h segítsünk rajta de nem. akkor nagyon nagyon elkeseredem és bűntudatom van h én megadhatnám neki a jó hejet otthont és ha felépül sokkal jobb sorsa lenne.. Én ha nagyobb leszek állatokat szeretnék összeszedni és lenne egy nagy helyem ahol felépülhetnének és örökbe adnám egy szerető családnak.. :D Remélem összejön már csak pár évet kell várnom és nagykorú leszek azt csinálhaok amit akarok :))
2011. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!