Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi egy allatkerti gondozo...

Mi egy allatkerti gondozo feladata illetve menyit lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
mennyi lany van ebben a szakmaban??es a lanyok kicsit szelidebb alotkat kapnak gondozni?az elejen feltetek a vadalatok viselkedesetol h esetleg mit regalhatnak egy adott helyzetre vagy ez akar barmikor elojohet beloluk esetleg szelidebbek az allatkert allatok?...annyi allatszeretet eleg esetleg ehez a szakmahoz h szeretem a kutyakat,macskakat, azokat az allatokat amikkel mindennap talalkozom?a veszejesebb alatokat mit mondjuk az oroszlan vagy a tigris h gonozzak pl h etetik vagy tisztitjak a helyet addig elkeritik az allatot?es az akvariumokat hogy tisztijak (ugye amibe capa is szokott lenn)?....fuuegy kicsit sok kerdes tettem fel de legyszi segitsetek:P koszi L 17
2011. ápr. 17. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:

- fraldata összekészíteni a moslékot, és takarítani az állatokat, esetleg vezetni a látogatókat, megjavítani az eltört dologkat stb.

- Nehéz munkával szinte semmit nem keresel

- Nem kap szelíd állatot, ez nem állatsimogató, hanem vadállatok. Kinyír a srucc is, nemcsak a tigris.

- a következő kérdést nem is értem

- nem elég. Sok, nehéz, piszos meló, de a jó rész, tehát simogatás, játék stb, na az nincs, illetve nagyon minimális. De arra se lesz erőd meg kedved.

- ja elkerítik

- csak a tigriscápa vadászik emberre, azt meg nemige ntartanak, nem mintha sok állatkertben lenne nagyobb cápa

2011. ápr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én még anno 10-12 éves korom körül voltam 'állatkerti gondozó'. Szerveztek direkt gyerekeknek nyári táborokat, ahol az volt a feladat, hogy délelőttönként az állatok ketreceit tisztítottuk, délután meg mindenféle ismeretterjesztő filmet néztünk.


Gyerekkoromban ez tök izgalmas volt. Én a nagypatásokat tisztítottam(teve, láma, stb...) ürüléket lapátoltunk és vittük az előre kijelölt helyre, friss szénát szórtunk le a földre, hasonlók.


Nem hiszem, hogy egy állatkerti dolgozó sokat keresne, sőt... megerőltető munka...

Szerintem, ha tényleg érdekel téged, akkor a lakhelyedhez közeli állatkertnek írj, és ők szerintem többet fognak tudni mondani.

2011. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!