Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tarthatok macskát szerintetek,...

Tarthatok macskát szerintetek, ha egyedül élek? Milyen fajtát?

Figyelt kérdés
Egyedül élek egy kétszobás lakásban, most sokat vagyok otthon, de szeptembertől egyetemre fogok járni, és nem tudom, hogy bírná egyedül. Vagy ha két macskám lenne, ellennének egymással? Vagy ha macskát nem, milyen háziállatot tarthatnék?
2011. ápr. 18. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hasonló a dilemmám, nem mertem még ebbe a macska-dologba épp ezért belevágni. Ellenben a törpehörcsög teljesen bevált. (3,5 év után kimúlt, most gondolkodom, jöjjön-e a következő, vagy próbálkozzak egy cicával.)
2011. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tengeri malac. Az legalább nem teszi tönkre a bútorokat, nem ugrál föl a konyha asztalra, és egy tündéri kis jószág.
2011. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a macska tökéletes. egy nap képes 20 órát is végig aludni. legalább is az enyém képes rá. kb le se sz*rja, ha otthon vagyunk. akkor is alszik. meg akkor is, ha nem vagyunk otthon. szóval én a cicákat csak ajánlani tudom. hű társ, rengeteg szeretetet ad, és este velem szokott aludni :)

szóval a macska tökéletes :)

2011. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a macskát nem fogja zavarni, ha egyedül van napközben. Valószínűleg aludni fog. Csak mindig legyen neki kaja meg víz. Meg valami játék. De úgyis aludni fog.
2011. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ja és lehetőleg ne sziámit tarts, mert az viszont kifejezetten társas állat. Fajtatiszta macskát nem ajánlanék, hanem csakis sima házit.
2011. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Két cicám van,egyszobás albiban élek a férjemmel, a nagy cicóm 5 éves,a kicsi 8 hónapos, és tök jól elvannak együtt, több napra is elmehetünk pont emiatt.Húsvétkor is 2 napig vidéken vagyunk.Van nekik vízforgatós itatójuk,és a főbérlőnk is rájuk néz napi többször. Rendkívül tiszta állatok, és nagyon "anyásak", imádják az embert!Csak javasolni tudom, és ajánlani, meg fog tőlük változni az életed!!! :)))
2011. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Én is egyedül élek és ha nem lenne egy macskám, már valószínűleg bekattantam volna. Ha megteheted, mindjárt kettőt szerezz be, így ha keveset vagy otthon, akkor sem fognak unatkozni. Amúgy igaz, majdnem az egész napot átalusszák..
2011. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk a nyuszi vált be, bár a barátommal élek, napközben nem vagyunk itthon, és ő egész nap eldöglik a ketrecében, este élénkül fel, de akkor már mi is itthon vagyunk. A macskát nem mertük bevállalni, mert féltettük a lakást.
2011. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A cica a legjobb választás! Aranyosak és nagyon szeretik az embert. Ketten jobban elvannak és jobb ha kettőt hozol rögtön és házimacskát.
2011. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!