Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon édes...

Csak szerintem nagyon édes némely szőrös, hatalmas pók?

Figyelt kérdés

Én a kisebb,vékony pókokat utálom nagyon,mert olyan elevenek és gyorsak,fürgék.Viszont a nagy,lassú pókok olyan aranyosak :) Szívesen tartanék itthon is egyet.Hallottam,hogy ki lehet vetetni a méreg fogaikat,ez igaz?

Pl ez aranyos:

[link]

[link]

Ezek csúnyák,ijesztőek:

[link]

[link]

19/L


2011. ápr. 21. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

a hideg kiráz tőlük, mindig is a pókokat utáltam a legjobban. Egyszerűen mind a 4 kép amit linkeltél, részemről undorító o.o fúúj.

de igen, ki lehet venni a mérget és lehet is tartani otthon.

2011. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én az aranyos jelzőt nem tudom használni egy pókra, de nem te vagy egyedül szerintem, aki viszont így gondolja. S ez így van jól.

A képek alapján az első kis "cuki" szőrös pókot választanám, ha nem kapnék tőle frászt. :)

2011. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Gusztus dolga... Nem vagyok egy pókrajongó, de még mindig inkább 1000x egy ilyen pók mint egy patkány :S
2011. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem a szívem csücske a picike vadászó pókok! Gyönyörű a mintázatuk és nagyon értelmesek, rövid idő alatt észreveszik hogy nem akarom bántani őket és elkezdenek szaglászni kíváncsiak mi az a hatalmas ami piszkálja őket.
2011. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bevallom, nem néztem meg a képeket, mert nem csípem a pókokat, de van abban valami ,amit mondasz! A nagy, gonosz keresztes, meg a kaszás (már eleve a név, a Kaszás :D) borzasztóan taszít engem is, pont a gyors lábaik miatt. De egy ilyen nagy, plüssös, szöszmöszpók valóban nem olyan rosszarcú, mint a kisebbek:)
2011. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én is imádom őket annnyiiiira cukik:) én is szeretnék egyet de anyum nem engedi szal majd ha már egyedül élek :) addig csak csodálom és megfigyelem őket:) 16/L
2011. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt 3 tarantulám, de nehogy azt hidd, hogy ezek lomhák. :)) Gyorsabbak mint a házipókok, ha kajáról van szó! Kivetetni a méregfogaikat? Ez nekem új! Akkor mivel öl? Ugyanis idegbénító mérge van, azzal bénítja meg a zsákmányt! Anélkül nem tudom mit tud kezdeni egy egérrel mondjuk!
2011. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Na,látom nem vagyok egyedül:)

Hát én sem tudom tulajdonképpen,csak hallottam egyszer a tv-ben egy srácról,akinek tarantulája volt,de a méregfogait kivetette.Fogalmam nincs a részletekről,de nem lenne rossz megtudni:) Mennyibe kerül egy ilyen pók amúgy?

2011. ápr. 21. 12:11
 9/16 anonim ***** válasza:
A méretétől és fajtájától függ! Amit itt mutattál az első képen, az szerintem van 40 ezer Ft. Minnél kisebb, annál nehezebb életben tartani! Én anno egy 50 Ft-os pénzérme nagyságú pókot vettem 8000 Ft-ért!(10 éve) Brachipelma Smithi-t. Nekem az a kedvencem!
2011. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

madárpókok

Acanthoscurria insubtilis( 1.5 cm )

1.950.-

Aphonopelma caniceps ( 4 vedléses )

1.950.-

Brachypelma albopilosum ( baby )

300.-

Brachypelma albopilosum ( 2-3 vedléses )

1.000.-

Brachypelma emilia( 1-2 vedléses )

1.950.-

Brachypelma vagans (1-2 vedléses )

1.000.-

Heteroscodra maculata ( baby )

1.000.-

Phormictopus cancerides ( 2 vedléses )

1.950.-

Pterinochilus murinus ( baby)

300.-

Pterinochilus murinus ( 1-1.5 cm-es)

1.950.-


[link]

innen szedtem le de ezek még elég kicsik :) és inkább az etetése lenne húzós sztm:/ de akkor is kell nekem:D

2011. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!