Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol található Állatkert...

Hol található Állatkert Esztergom környékén, Budapest és Győrön kívül?

Figyelt kérdés
Állatkert, vagy más Állat- ill. Nővénykert, természetes látnivaló, de nem erdő, stb... valamilyen turisztikai hely
2011. ápr. 24. 09:15
 1/5 anonim válasza:
Én Esztergomban élek, itt nincs állatkert. Ellenben tőlünk pár km-re van egy szuper élményfürdő, Szlovákiában, kb. 15 perc gyalog a hídon. Ha ragaszkodsz az állatkerthez, vagy állatparkhoz, akkor Ivacs-on tudom neked javasolni a Maciparkot. www.medveotthon.hu az oldaluk címe. Mi voltunk és nagyon jól éreztük magunkat. Olyan, mintha szabadon lennének a medvék. Hatalmas helyük van. 400 Ft a felnőtt belépő.
2011. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Budakeszin van vadaspark

[link]

2011. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A vadasparkról már hallottam, remélem mihamarabb lehetőségem lesz meglátogatni. A medveotthonról most hallok először. Nagyon tetszik! Köszönöm
2011. ápr. 24. 16:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Esztergomból van tömegközlekedés erre a Medveotthonra?
2011. ápr. 24. 21:29
 5/5 anonim válasza:
Esztergomból vonattal el kell menned a nyugatibe (Bp.), onnan a Bp-Vác vonattal (nem a zónázóval, a simával) Ivacs megállóhelyig kell menned. Onnan gyalog egy 20-30 perc.Szép hely nagyon és hatalmas!
2011. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!