Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen munkahely van, ahol...

Milyen munkahely van, ahol állatokon tudnék segíteni?

Figyelt kérdés

Igaz, még csak végzős középiskolás vagyok, de szeretnék az állatokon valahogy segíteni. Gondoltam, hogy állatorvos legyek, de mivel informatikát tanulok, és azzal megyek tovább, ennek az esélye egyelőre csekély, bár ki tudja mit hoz még a jövő. Addig is szeretném, ha segítenétek, hogy milyen munkalehetőség van, amit egy informatikai végzettségű is el tud látni, és segítség az állatoknak. Én azt sem bánom, ha pl fősuli mellett mellékállás, vagy bármi. Azért írom ide, mert itt többen tudnak segíteni, mint a közoktatás vagy milyen részen.

Kérlek, ajánljatok valamit, mert nekem sajnos az állatorvoson kívül nem jut más eszembe. Köszi!


2009. márc. 8. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Menhely, Állatorvos.
2009. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár semmi kapcsolatom az állatmenhelyekkel, meg szoktam nézni a keresett, talált gazdira váró kutyákat.

Véleményem szerint hiányzik egy olyan rendszer, ahol korrekt módon, országosan nyilván lennének ezek tartva.

Menhelyeknek vannak honlapjaik, ahová vagy felkerülnek az állatok, vagy nem, de nem lehet országosan keresni, és van egy excel file, ahol úgy ahogy szerepelnek a keresett, talált kutyák.

Én a helyedben felvenném a kapcsolatot azokkal akik ezt csinálják és felajánlanám a segítségemet.

(Ezen a honlapon megtalálod az illetékeseket: [link]

Egy jobban kezelhető rendszerrel talán könnyebb lenne a keresés, mind a talált/elveszett, mind a gazdára váró kategóriában.

2009. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Először szerintem érdemes elmenni segíteni egy menhelyre, vagy örökbefogadó napra. Minden segítségnek nagyon örülnek, pl. itt tudsz körbenézni: www.netboard.hu Kutyaszövetség. Ha személyesen nem tudsz kimenni a menhelyre, akkor pl. plakátolással is tudsz segíteni. Egy lány a netboardon kutyakozmetikus. Mikor az Illatos úton örökbefogadási nap van, akkor ő ingyen szépíti a kutyikat, nagy sikerrel.
2009. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!