Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi ez a 3 mm-es fekete bogár?

Mi ez a 3 mm-es fekete bogár?

Figyelt kérdés
Néhány hete észrevettem, h. az ágyam széléből, ahol rögzítve van az ágy táblája, rendszeres feljön napi 1-3 ilyen kis fekete, 3 mm-es fekete bogár, a háta nem lapos, ilyen "domború-szerű", nagyon lassan mozog, ha mozog, mert általában mozdulatlan, és csak a rés közelében van, onnan nem merészkedik messzire... mi lehet ez, és hogy írtsam ki onnan?
2009. márc. 8. 16:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
[link] ilyesmi? Mert ha igen, akkor fordulj specializálódott céghez...
2009. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
fúúúj nem, szerencsére nem ilyen, inkább mint egy összezsugorított fekete katica, ami és nem tud repülni...
2009. márc. 8. 16:36
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Újra én: akkor lehet, most bújnak elő oda bebújt telelő rovarkák. Ne bántsd őket. Nem tudsz valahova fotót feltölteni róluk?
2009. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
nem tudok feltölteni, sajnos, de ha beírod a google-ba, h. "bed bug" (külön!!) akkor a 3. kép, az a fehér matrac, és a sok kis fekete izé... :S:S mit csináljak velük?? XS
2009. márc. 8. 16:41
 5/31 A kérdező kommentje:
sajnos elég rossz a kép, de az összes közül, amiket találtam ez hasonlított leginkább az "esetemre"
2009. márc. 8. 16:43
 6/31 anonim ***** válasza:
98%

Hát pedig... nem akarlak elkeseríteni, de ugyanazt tettem be linknek én. Ez az ágyi poloska...


kitines szárnyfedője van a tiednek?

2009. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
:O az micsoda?? bocsi, de nem nagyon ismerem az ilyen szörnyetegeket
2009. márc. 8. 16:53
 8/31 A kérdező kommentje:
utánanéztem, ha arra a kemény szárnyfedőre gondolok, akkor igen!! de ez nem tud repülni. és addig mit csináljak vele, utánanéztem google-n de sehol sem találok róla magyar cikket :S:S (köszönöm hogy segítesz!)
2009. márc. 8. 16:56
 9/31 anonim ***** válasza:
98%
ajaj... akkor nehezebb lesz. Szárnyfedő az a vastagabb szárny, amije van pl. a katicabogárnak, a pettyes. Alatta van egy hártyás, azzal repül. A poloskának nincs ilyenje.
2009. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%

[link]

ilyesmi?

2009. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!