Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elütötték a kutyámat. Mit...

Elütötték a kutyámat. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A bejárati ajtónk nyitva volt és éppen ettem a kutyámmal,amikor kirohant,a kapu mellett kiugrott az útra és ahogy mentem utána láttam,hogy épp a fejét érte el az autó.Olyan nagyot koppant,azt hittem túl sem éli,de csak nyüszített és oda futott hozzám.A szeme kicsit véres,amúgy semmit nem fájdít magán.Csak kedvetlen.A szüleim nem engedik,hogy elhívjam az állatorvost,de félek,hogy valami belső baja lett.Én tehetek valamit érte?:(
2011. máj. 4. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ÁLLATORVOS!!!!!!!!!!!!!!!!!

DE NAGYON SŰRGŐSEN!!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Igen, lehet neki belső sérülése. Hát gratulálok a szüleidnek, minek állat, ha a bajban nem biztosítják neki a megfelelő ellátást? Ha őket ütötte volna el az az autó, és nem hívtok segítséget vajon mit mondanának?

Te legalább értelmesen gondolkozol. Bocsi, nem akarom bántani a szüleidet tényleg.

Ha van félretett pénzed hívd ki az orvost, úgysem küldik el, ha már ott lesz

2011. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, állatorvos nélkül jó esetben egy éjszakát jósolok neki. Agyrázkódása minimum van, zúzódása, belső sérülése.

Egyáltalán mi a szarnak nektek kutya, ha "a szüleim nem engedik, hogy kihívjam az állatorvost?". Ilyen esetben egy rendes gazdánál ennyi az alap, hogy elrohan vele orvoshoz, vagy kihívja hozzá.

2011. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem engedik? Orvost neki azonnal!

A bejárati ajtóra meg tessék máskor mindig odafigyelni!

2011. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

zerencsétlen kutya orvos azonnal!!!!!!!!!!!!

már bocsánat de minden rendben van a szüleid fejében ha nem kapsegítséget el fog pusztulni

2011. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos el kell akkor búcsúznom tőle. Mert nekem nincs rá pénzem, ők meg csak elterelik a témát, mintha nem történt volna semmi! És azt mondták, hogy erre nem tudnak költeni! Pedig szerintem csak nem akarnak!:( :'(
2011. máj. 4. 17:17
 7/13 anonim ***** válasza:
ezt nem tehetik. Amúgy meg általában az állatorvosok, ha megmondjátok, hogy nincs pénzetek, de súlyos az eset, megértik és nem kell fizetnetek, csak később
2011. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

akkor basszus hívdd ki az orvost és a ott van akkor anyudék már nem tudnak mit csinálni

én ezt tenném mert ha már ott van az orvos nem tudnak mit csinálni

de legalább azért hívdd ki vagy vidd el a kutyust hogy megnézze hátha nincs különösebb baja

de ez undorító ne hagyd ennyibe nagyidtól kérj kölcsön barátoktól majd vissza adod valahogy nekik vagy könyörögj anyudéknak

2011. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak egyet kérek:

TÖBB KUTYÁTOK NE LEGYEN!!

köszi.

2011. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, mi történt?
2011. máj. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!