Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt nől meg egy pók?

Mennyi idő alatt nől meg egy pók?

Figyelt kérdés
Általában mennyi idő alatt nől meg egy 1cm hosszú pók egy olyan 5-6cm es re?
2011. máj. 6. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A pók nem nől, hanem nő.

Amúgy konkrétan melyik fajtáról van szó?

2011. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mert úgy fogtam és nagyon pici nem ige lehet látni hogy milyen színű.Meg nem is nagyon értek hozzá.Nagyon hasonlít a cselőpókra.
2011. máj. 6. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd be valami boltba, ahol ilyeneket árulnak és "vizsgáltad be", mid van :) Lehet, hogy nem fog megnőni, te meg hiába várod, hogy tányérnagyságú legyen :)
2011. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel kell etetni egy ilyen kis pókot?Mert szerintem azért a fajok táplákozása közt olyan nagy különbség biztos nincs:D
2011. máj. 6. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kiderítheted:

Ha az udvarba, vagy hasonló helyen fogtad, akkor az lehet keresztes pók, darázspók, ha hosszú és vékony lábai vannak akkor kaszás pók....stb. Érdemes megfigyelni a környéken lévő hálókat, abból megtudhatod, milyen pók lehetett, ugyanis a pókoknál is dominancia van, azaz a nagyobb levadássza a kisebbiket, és területet alakít magának.

Mivel, nagyon pici, nem hiszem, hogy könnyen tudnád etetni, de próbáld meg ezt:

Tedd a pókodat, valami akvárium, vagy üvegszerűségbe, tegyél be fát, növényeket, földet, stb... és várd meg míg hálót készít. Ha ez megvan hosszában vagdalj almát, tedd be mellé óvatosan. Erre jönnek majd a muslincák, és a pókod hálója rogyásig lesz kajával. :)

2011. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!