Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kérdés azoknak szól, akik...

A kérdés azoknak szól, akik nem szeretik a macskákat. Ti miért nem szeretitek?

Figyelt kérdés
Nem is arról van szó igazából, hogy nem szeretem őket, mert cukik, meg jó őket simogatni (amúgy inkább kutyás vagyok, de jelenleg nyuszim meg papagájaim vannak). De van valami a természetükben, amitől kiráz a hideg.
2011. máj. 7. 07:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Engem nagyon zavar,amikor csak bambán néz rám azzal az élettelen tekintetével.:D

Meg persze az esti hangok,amiket néha kiadnak.

2011. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Én nem az hogy nem szeretem őket, de én inkább kutya párti vagyok. Macskák kiszámíthatatlan, független, csavargó állatok. Tartózkodóan viselkednek nem hűséges állatok.
2011. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Már előre látom, micsoda viták lesznek itt... Bár ne legyen igazam.

Nos, én is inkább kutyapárti, de főleg madárpárti vagyok. És hát a macskák nem igazán vannak jóba a madarakkal. Hozzáteszem, nekünk van macskánk. Múltkor is egy vörösbegyet fogott, és akkor még meg sem ette. Telente beült a madáretetőbe, és szó szerint várta a sültgalambot. Szerencsére ezt már megoldottuk. Ja és egeret még nem is láttam nála.

Továbbá egy kutya mindig hizeleg az embernek, amikor csak tud, egy macska meg csak akkor, ha épp olyan kedve van, vagy ha kaját akar kunyerálni. Azt pedig aláírom, hogy ugyanolyan trükkökre be lehet tanítani egy macskát is, mint egy kutyát, csak épp a macska az nem fog csinálni semmit, ha épp nincs kedve hozzá. Egy kutya meg mindig feltétel nélkül meg fog csinálni nekünk mindent.

2011. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Én se mondom, hogy nem szeretem őket, eljátszok velük, simogatom őket, de én tuti nem tartanék. :D Max. kertes házban kinti macsekot. Folyton rumliznak a lakásban, összeszőrözik az ágyat, nem lehet kint hagyni a kabátokat az előszobában, mert mászókának használják és szanaszét karmolják, a szekrényeket meg kulcsra kell zárni, különben kipakolják stb. :D Na én ilyesmi dolgok miatt "nem szeretem" őket.
2011. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Biztos nincs igazam,de én alattomosnak tartom őket.
2011. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
macskabol sose lesz olyan tars mint egy kutyabol.
2011. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Mert a macska nem nyalja úgy a seggedet mint a kutya, ahol és amikor csak akarod. Sztem ennél sokkal fontosabb hogy a kutya csóválja, a farkát, játszik veled üdvözöl, szeret téged. Nem bohócot kell szerencsétlenből csinálni ahogyan az egyik fantasztikus válaszoló írta.
2011. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
38%

- Nem 'szeretget' meg, mint a kutya.

- Kiver a víz, amikor odajön hozzám egy macska, és hozzám dörgölőzik.

- Egy kis személyes: nagynéném két perzsát tart a lakásban. elvileg alomra vannak szoktatva, de mondani se kell, milyen macskahúgyszag van az egész házban. Plusz minden tele van macskaszőrrel, amitől megint csak herótom van. És ami a szarkupac csúcsa: a családi ebédek döntő többsége itt kerül megrendezésre. :D

2011. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
73%

Haha! Az nem ember aki nem szereti a macskákat!!!

Legalábbis nem emberi, mert a macskák is tudnak olyan okosak lenni mint a kutyák, sőt, sokkal kedvesebbek! ;D

2011. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Nem is értem, hogy azok miért okoskodnak, akiknek nincsen macskájuk. A saját tapasztalatom, hogy a macskákból és kutyákból is vannak hűségesebbek, szeretetre éhesebbek és kevésbé azok. Az én macskám nagyon emberi volt, és mindenki szerette őt. Ragaszkodott hozzánk. Mindig, amikor elmentünk itthonról sírt utánunk. És az sem igaz, hogy csak akkor hízelegnek, hogyha akarnak valamit. Kérek mindenkit, hogy ne általánosítsuk így le a dolgokat. És, hogy a kutyák jobban ragaszkodnak a gazdájukhoz, mint a macskák? Ezt sem mondhatjuk így ki. Vannak kutyák, akiknek teljesen mindegy kinél vannak, eléldegélnek. Ezzel szemben pedig találkoztam olyan macskával, akit kitett a gazdája, mert elköltözött. A macska még mindig ott várja a régi ház előtt. Télen, nyáron, egyaránt. Egész nap. Évek óta. Tehát én ezzel azt mondom, hogy tiszteletet a kivételnek és ne általánosítsuk úgy a dolgokat, hogy nem is tudjuk miről beszélünk. Köszönöm.
2013. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!