Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor ha hétfő...

Mi a teendő akkor ha hétfő este 22:00-kor találsz egy életben lévő elütött kutyát az út mellett?

Figyelt kérdés
????????
2011. máj. 9. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az állatorvosotokat mert attól hogy nem rendel attól még ügyeletben van valószínűleg de ha nem akkor is cselekszik ha a közelben van..
2011. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felhívod az állatorvost.
2011. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan típus vagy, aki megsajnálja egyből, akkor:

hazaviszed, leápolod, megnézed milyenek a sérülései és felhívod a legelső állat menhelyet, ami a környékeden van.

Valószínűleg csak holnap reggel tudnak érte elmenni vagy megkérnek, hogy holnap reggel vidd be.

Ha a második variáció van, akkor kérdezd meg, hogy mit tudsz tenni, hogy addig életben maradjon?

2011. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ide beírod, általában lógnak fent mindenféle állatvédők, és gyorsan reagálnak.

Illetve ha te is meg tudod oldani az ellátását, és budapesti vagy, akkor beviszed a Lehel úti állatklinikára (ha nincs autód, akkor előtte keresel google segítségével egy éjjel-nappali állatmentő szolgálatot, ők általában csak szállítanak, de azt tényleg bármikor).

2011. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocs, rendes választ akartam írni, de véletlen privát e-mailre mentem.
2011. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Ezt úgy utálom hogy ha valaki elüt egy kutyát vagy valamilyen állatot és otthagyja szenvedni :( :(

Vagy ha belehal az állat egyböl (nem a kutya meg ilyenek hanempl macska vagy madár..., ami kisebb állat) legalább álljon meg vegyen fel egy kva kesztyüt és tegye félre az útról mert az olyan szar amikor megyek kocsival és egy olyan rókát vagy macskát látok amin már vagy 200 autó átment mert 1 blfasz nem tette félre. Amugy a témához annyi hogy állatorvost hívd fel ő segít. Sok sikert :)

2011. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írd majd meg, hogy mi lett a kutyussal legyél szíves.

Köszi!

2011. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fölpakolodés viszed az állatorvoshoz.
2011. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Azért ez nem annyira egyszerű, egy orvos sem megy ki ingyen, pláne este.Tisztelet a kivételnek.Szerintem meglepődnétek, hogy mennyire letojnák a dolgot, ha nincs aki fizessen.Állatvédő egyesületet sem működik mindenhol és ha van is, nem biztos, hogy elérhető.Ezt csak azért írtam, mert kb egy hétig hívogattam őket, mire végre beszélni tudtam valakivel, igaz az én ügyem nem volt sürgős.
2011. máj. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!