Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ultrahangos szunyogr...

Hol lehet ultrahangos szunyogriasztot venni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ultrahangos szúnyog?:O ilyen létezik?
2011. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
58%
A szúnyog nem érzékeli az ultra hangot,csak a lepkék.
2011. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, biztos, hogy van. A tvben volt, kulfoldon lehet kapni, gondolim, itthon is. Koszonos a felettebb hasznos valaszokat.
2011. máj. 13. 00:00
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Hihetetlen, hogy ennyire nem képes egy ember...

2011. máj. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Valoban, utolso? Kosz a jotanacsot. Igazabol nem irtam, igy nem tudhattad. Nem akarok rendelni, olyan uzlet erdekel, ahova bemegyek es megveszem.

Hihetetlen, hogy egyesekben csak a rosszindulat van, de ha teged ez kielegit es boldogga tesz...

2011. máj. 13. 06:44
 6/13 A kérdező kommentje:

Tehat pontositok a kerdesemen, olyan uzlet erdekelne Budapesten, ahol lehet kapni ultrahangos szunyogriasztot. Tud esetleg ebben valaki segiteni?

Ha beutom a googleba, akkor csak olyan helyek jonnek elo, ahonnan rendelni lehet.

2011. máj. 13. 06:49
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem vagyok rosszindulatú, rengeteg embernek segítek feltétel nélkül. Viszont az bosszant, ha annyira nem képesek, illetve személyeskedjünk: Ha annyira nem vagy képes, hogy használd az eszed és keresgélj.

Minden webshopnak van ügyfélszolgálata, át tudod venni személyesen a terméket, nem kell házhoz szállíttatni.

Például:

[link]

2011. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A kotozkodest rosszindulatnak hivjak. Es nem kerek a segitsegedbol, koszonom, ezt nem segitsegnek neveznek, amit tettel, kar, hogy annyi emberseg nincs benned, hogy ezt eszrevedd. Ezt az oldalt ismertem, folmentem es kitettem a kerdest, hatha tud valaki segiteni, kb. par perc volt az egesz.

Meg van ra az okom, miert nem tudok keresgelni, az osszes weboldalt vegignezni. Van egy par honapos kisbabam es egyszeruen nincs erre idom, semmi, csak ez a par perc. Ennyi. Van eszem, hasznalom is, egyetemet vegeztem mellesleg es harom nyelvet beszelek.

Abban remenykedtem, hatha tudott valaki uzletet, mint pl. Praktiker vagy ilyesmi.

2011. máj. 13. 15:39
 9/13 anonim válasza:
77%
Valóban sok olyan hírdetést lehet itt a neten is olvasni, ahol megrendelheted, de én pl. az OBI-ban vettem...nagyon jó!!!! ajánlani tudom. Ha kevés az időd, már pedig kisbabával valóban a legkevesebb, -gratulálok a kis csöppséghez ezuton is ismeretlenül- tényleg nagyon jó dolog az online rendelés, sok dolgot rendeltem, /könyvek, levegőtisztító, ágymelegítő,eü.termékek, kutyariasztó/ ne félj tőlük!!!
2011. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! Az obi nagyon jo, koszi! Elkuldom a ferjemet:)
2011. máj. 14. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!