Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a franc ez a fürdőszobában?

Mi a franc ez a fürdőszobában?

Figyelt kérdés

A mosdó csapjánál szoktam látni. Olyan mint egy meztelen csiga, de kb 7-8mm és gyorsan el is iszkol a fényre. Gyorsan beiszkol a fugák közé. Elkapni nem tudom max ha ügyes vagyok szét nyomom, de akkor felismerhetetlen lesz.

Sajnos képet nem tudok mutatni, mert túl gyors és kb. havonta 1-2 alkalommal látom. Még ha kinyírom akkor is jön egy újabb egyszer.


2011. máj. 23. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hm, én is találkoztam már ilyennel, de nem tudom, mi az.
2011. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is van olyan, a wc-ben szokott lenni, de én sem tudom hogy mi az, engem is érdekelne :D Csak a rozsdabogárról tudok, az viszont piros színű.
2011. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Üsd be Google-ba: ezüstös ősrovar - és ott a válasz.
2011. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk is van ilyen néha, én sem tudom mi ez.

Szerintem klotyómanó.

2011. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ezüstös ősrovar... így néz ki, de nincs ilyen nagy antennái. Valami alfaj, vagy nem fejlődött ki? Szóval akkor ősrovarok laknak nálam. :)
2011. máj. 23. 09:28
 6/12 anonim ***** válasza:
9:22-esnek! Ez az ősrovar dolog már a nevében is sántít! Megnéztem, ahogy mondtad. A kérdező másról beszél: "Olyan mint egy meztelen csiga". Én is láttam már ilyet a fürdőben, olyan mint valami féreg, és mint olyan, ahhoz képest veszettül gyor, ez tényleg igaz. Szóval még mindig várjuk a telitalálatos megfejtést!
2011. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pedig az valóban az, ezüstös pikkelyke, de én úgy tudom, van vagy 190 faj ezen a renden belül, ezért nem baj, ha nem láttok antennákat.


Nem kell vele foglalkozni, többek között tapétaragasztót eszik. :)

2011. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezüstös ősrovarunk nekünk is van, jófej, nem nagyon kell vele foglalkozni:D

Mindig azt mondom, itt van több millió éve, majd pont én fogom kiirtani..

2011. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ilyenünk nekünk is van :))) 3-4 naponta felmosok; porszívózok, már azt gondoltam ez nem elég és koszos vagyok azért költözött be hozzánk :)
2011. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Insecticide 2000 rovarirtó permet - Fressnapf Áruház
2011. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!