Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatbarátok! Párválasztásnál...

Állatbarátok! Párválasztásnál szóba jöhet olyan fiú/lány, aki nem szereti/kifejezetten utálja/bántja az állatokat?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdés ihletett, elgondolkoztam azon, hogy én egyáltalán járnék-e egy olyan emberrel, aki utálja az állatokat. Ti hogy vagytok vele?
2011. máj. 24. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy olyan ember, aki bántja az állatokat, bármilyen értelmes ember érdeklődését felkelti, azzal más téren is komoly problémák lehetnek. Az, ha vki nem szereti az állatokat, önmagában még nem baj, de mondom, ha már tettlegességig fajul a dolog, azzal az emberrel tuti nem csak az állatkínzás a probléma...
2011. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan emberrel nem jönnék össze. Nekem fontos, hogy a párom szeresse az állatokat. Szerencsére a párom ilyen. :)
2011. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

Vegyél rotweilert!

Azzal nem kezd ki!

2011. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én semmikép nem jönnék össze olyan emberrel,aki nem szereti az állatokat. Nekem kutyáim hozzám tartoznak,aki ezt nem fogadja el azzal nincs miről beszélnünk. Szerencsére az én párom is olyan állatbolond mint én!:D:D
2011. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Ez h*lye kérdés, már miért járnék olyannal? Te járnál olyannal aki nem tetszik? Mert nekem aki utálja az állatokat az nem tetszik. Aki nem kedveli az állatokat, vagy egyes állatokat azt elfogadom amíg ő is engem sőt vagy egy-két ilyen jóbarátom is. De az utálat az más. És a párkapcsolat is más. A barátaim pl nem akarnak rávenni hogy váljak meg az állataimtól. Egy párkapcsolatban ez viszont eléggé elképzelhető eset lenne.
2011. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*a :D
2011. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
13%

kifejezetten állatutáló ember nincs!


legfeljebb iszonyodik tőlük, betegségek, szabadidő-beosztó-teherként néz a háziállatokra.


ha nem viszed túlzásba, 2 macskához, vagy 1 nagytestű, vagy legfeljebb 2 kistestű kutyához bárki hozzá tud szokni.


(elképzelhető, hogy ez a partnered szemében elégé negatív jellemződ lehet, amit ki kell kompenzálnod más téren. ha nem így teszel, naivitásod miatt gyermekként fog téged kezelni, ami könnyen a kapcsolat végébe torkolhat.)

2011. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy emberről mindent elárul, ahogy az állatokkal bánik. Az még nem kizáró, ha közömbös az állatok iránt, de ha utálja, vagy akár bántja is őket, az volt az utolsó, hogy látott engem az életben.
2011. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt elfogadom, ha valaki nem nagyon szereti az állatokat, nincs neki, sosem volt... de azt, hogy bántja, azt sosem. Alapvető intelligencia kérdése. Nem az lenne az elsődleges ok, hogy nem jönnék össze az illetővel, hogy bántja az állatokat, hanem az, hogy egyáltalán agresszív. Aki így viselkedik, az nem illik bele az én világképembe. Mindenféle állatot szeretek, kivéve a rovarokat, bogarakat, leginkább a pókokat. Ha a párom hirtelen madárpók-mániás őrültté válna, aki tart vagy tízet belőlük, és fogdossa őket... háát, nagyon nehezen tudnám tolerálni. Valószínűleg a ház egy elszeparált részében tárolhatja a pókjait, azzal a feltétellel, hogy előtte is, utána is tetőtől talpig jól lefürdik. Továbbá a ház azon részének takarítása teljes mértékben az ő dolga, merthogy én oda be nem tenném a lábam, az 100%. Sőt, dupla ajtóval és fallal választanám az én életteremtől :)

De szerencsére ez a helyzet nem áll fenn.


Tehát a válaszom nem. Nem jönnék össze olyannak, akinek annyira labilisak az idegei, vagy annyira műveletlen paraszt, hogy ok nélkül kezet emel egy állatra, egy gyerekre, egy nőre.

2011. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, akivel ennyire különbözően gondolkozunk egy számomra fontos dologban. Sőt ha meglátnám, hogy szántszándékkal bántani próbálna egy állatot, akkor ott helybe eltörném a kezét.
2011. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!