Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kiirtani a pókokat...

Phiona0068 kérdése:

Hogy tudnám kiirtani a pókokat a kertben?

Figyelt kérdés
A tuják közt vastag pókhálók vannak, tavaly kezdtek ilyen elviselhetetlenül sokan lenni, mit tegyek?
2011. máj. 28. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj hálát, hogy kevesebb szúnyogod lesz.
2011. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, befogja a sok legyet, szúnyogot...szerintem ne irtsd ki őket, pók hasznos állat!
2011. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ilyen mennyiségben!!!
2011. máj. 28. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen fogsz egy seprűt, és időnként leszeded egy részét a pókhálóknak.
2011. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is sok tuja van és mindig odaköltöznek a kedves barátaink!

Nem is tudom, hogy milyen évszakban, de aztán eltűnnek. Mondjuk én félek tőlük. ._.

2011. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezeknek a rovaroknak ez a természetes élőhelyük. Nem is tudom, hogy lehet annyira szívtelen valaki, hogy anélkül, hogy kárt tennének, ki akar irtani egy hasznos kis állatot, csak mert nem tetszik neki.

Ennyi erővel vágd ki a tujákat és betonozd le a kertet, akkor nem fog semmi zavarni.

Hihetetlen, nekem ilyesmi soha nem fordult még meg a fejemben...

2011. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hosszú évek óta lakom itt, soha nem zavart semmilyen életforma, de már tavaly is elképzelhetetlen méreteket öltöttek,idén még több van belőlük, úgy gondolom a gyermekeimnek is joguk van kint lenni a kertben............
2011. máj. 29. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
tudtommal a pókok nem gyerekekkel táplálkoznak
2011. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy félnek tőlük, nem?
2011. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!