Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hülye, vagy...

Most én vagyok a hülye, vagy jogosan háborodtam fel?

Figyelt kérdés

Ma hoztunk el a barátommal egy 6 hetes kis Staffordshire kutyát... Nos mikor mentünk látogatni,már a kutya elejétől fogva csak a barátomhoz ment oda,rám rám se nézett oda se jött hiába szóltam neki.

Most pedig ugye bár ahogy haza vittük,palim csak vele van,én ha ki megyek hozzájuk,hogy játszak én is a kutyával oda se jön hozzám,csak barátom ölébe bújik egyfolytába...

azt bezzeg el várja,hogy takarítsam a kutya piszkot,ő meg csak a kutyával van kint... most ahogy haza jöttem apukámhoz barátom bevitte a házba a kutyát,az én helyemre ahol én alszok (barátom mellett) és hívott nemrég,hogy ugyanúgy alszik a kutya,ahogy ő.... hát ez nekem már sok.. meg beszéltük,hogy együtt neveljük fel meg minden erre tessék... :( olyan rossz érzés.


2011. máj. 29. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

hisztiriadó!!!!!!!!!!!!



sztem jobb ha picit megnyugszol, mert lássuk be, most nem tudsz mit csinálni, akárkinek szóvá teheted v generálhatsz veszekedést, semmi nem fog változna max csak rosszabb lesz. elhiszem, h rosszul esik, de lesz ez még így se, most hajt a "túlélésre" és majd valahogy kialakul..

2011. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
52%
hát én is fel lennék!
2011. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Egy kiskutyára vagy féltékeny? Szegény kutyus. Nem tehet róla, neked lehetne több eszed, gondolom ahhoz húz akin jobban érzi a szeretetet. Próbálj összebarátkozni vele mert nem érdemli meg, hogy féltékenységből utáld. A barátod meg gondolom be van sózva, szerintem felfújod a dolgot. Nem fogja a kutyust jobban szeretni mint téged, csak most újdonság.
2011. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Első dolog, az elválasztás 8 hetesen történik meg, 6 hetesen még az anyja mellett a helye. Másik pedig, hogy a kutya kit kedvel, ez még most nem fog kialakulni, egy kölyök mindenkit szeret, mindenkinek örül...Később, aki képzi, tanítja a legtöbbet, azt tekinti igazi gazdájának! De ez majd alakul... De ha közösen tartjátok, akkor nincs ilyen, hogy én kutyám, meg ő kutyája...közös kutya, mindkettőtökre kell hogy hallgasson, hiszen ti nektek kell a főnöki pozíciót majd betölteni.
2011. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem fokozom már többet ezt,csak zavaró volt,hogy mondta,hogy az én helyemen alszik a kutya... hát kössz. Mikor én meg kaptam a kutyám ő semmiben sem segített nekem.
2011. máj. 29. 21:16
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem utálom a kutyát,mert enni adok neki,és takarítom,és játszok is vele,tegnap este ahogy nyüszített én nyugtattam meg,mert a barátom nem volt hajlandó fel kelni.
2011. máj. 29. 21:19
 7/22 piggie válasza:

lány kutyus?mert akkor lehet h ezért van ez.nekem is volt egy kutyum,lány,és hiába a teendők 90%-át én végeztem körülötte,mindig az apukámért meg a bátyámért meg úgy eleve a férfiakért volt oda.

20/l

2011. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
igen lány kutya....
2011. máj. 29. 21:37
 9/22 anonim ***** válasza:

Mint fentebb írták,6 hetesen nem hozunk el kiskutyát.Tenyésztő nem is ad el ennyi időset,legkevesebb 8 hetesen lehet elhozni,nem véletlenül.

Tapasztalatom szerint a kutyák a határozottabb egyéniségekhez vonzódnak,mert mellettük érzik biztonságban magukat.

2011. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
1 hónapos a kutya bocsi. :S elírtam
2011. máj. 29. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!