Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért fogyhatott le a tűzhasú...

Miért fogyhatott le a tűzhasú gőtém?

Figyelt kérdés
Már kb fél éve emgvan a gőtém... rendszeressen adok neki enni vizibolhát vagy tubiflexet a vizébe... de még 1X nem láttam bemenni a vízbe önszántából ( olyan akváriumot csonáltam neki h kb 1/3nál levan választva földel fel van töltve emg vna ilyen pici pálma féle ültetve emg kavicsok meg mitom én a másikfele meg víz meg egy két nagyobb kő, ág ami átlóg a szárazföldre) idejének kb 95%-át a szárazföldön tölti... és most azt vettem észre h olyan kis sovány lett mit tudok tenni miben lehet a baj?
2011. jún. 2. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jujuj ez baj, ha már 95%-ban a szárazföldön van akkor gáz, az enyém is ugyanígy viselkedett, 2 nap múlva megdöglött. Legalább 40%-ban úszkálnia is kellene.
2011. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csináld azt, hogy berakod egy olyan akváriumba, ahol nincs szárazföld, csak víz. Így muszáj neki úsznia, hogy ne fulladjon meg, ugyanakkor a sok úszástól legyengül, hogy erőre kapjon ahhoz ennie kell, miközben úszkál enni fog. Még a száraz kaját is megfogja enni.
2011. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én amióta megvettem a szárazföldön láttam csak szinte... de azér félévig csak evett ha még él lehet este ment be a vízbe vagy amikor suliba voltam.... amgy emg ha berakom a vízbe akkor menekül ki mintha "víziszonya lenne" ( nem meleg a vize nem is hideg bár eredetileg a hegyi patakok ban se meleg a víz de neki kb olyan 22fokos körül van
2011. jún. 2. 14:36
 4/4 A kérdező kommentje:
most beraktam egy ilyen kis "dobozka" féleségbe és beraktam mellé egy adag tubiflexet meg egy kisebb követ középre...
2011. jún. 2. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!