Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ideiglenes befogadó szeretnék...

Ideiglenes befogadó szeretnék lenni, de nem tudom, honnan induljak?

Figyelt kérdés
Az előbb volt egy kérdés erről a témáról, ezért jutott eszembe hogy megkérdezzem. Nagyon szeretem az állatokat, szeretek róluk gondoskodni, főleg az olynokról, akik külön rászorulnak: lábadozók, árván maradt picúrok, lelkileg terrorizáltak stb... Már régebben is gondolkodtam ilyesmin, talán bele is vághatnék a dologba miután befejeztem a főiskolát.
2011. jún. 3. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát..először is nagyon sok pénz kell,de abból rengeteg.Nagyon sokba kerülnek a kezelések (a lábadozó állatok).A többi állatkának pedig iszonyú sok hely kell.Ja és még több pénz a kajára.Mit dolgozol?
2011. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy butikban, a fizetésem százalékra megy, átlagban 60.000-80.000 Ft (egyedülálló vagyok, nem kell családot eltartanom és jelenleg otthon lakom). Lehet, hogy nem épp a közeljövőben lenne a dolog, de egyszer mindenképp szeretnék valamilyen módon állatok megsegítésével foglalkozni. És ez épp megfelelne.
2011. jún. 3. 21:16
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha menhellyel lépnék kapcsolatba, akkor ők adnának valamiféle támogatást?
2011. jún. 3. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy adnak bármilyen támogatást, az ideiglenes befogadás olyan, mintha örökbefogadnád, ezért kell neked gondoskodni róla. Csak éppen nem tudhatod, hogy mikor fogadják örökbe ténylegesen.
2011. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűbb, ha te társulsz menhelyhez!
2011. jún. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ideiglenes orokbefogadasert nem fizetnek, de nem tudom, akik menhelyen dolgoznak főfoglalkozaskent, ők az alapitvanytol rendes fizetesben rezsesulnek-e.

De pl. van mar allatrendorseg itthon is, ezen a vonalon is elindulhatsz, vagy barmi hasonlon... erdoben csapdaba esett allatokat talan az erdész veszi ki, orovsi rendeloben allatorvosok vannak, az asszisztensekkel nem tudom, mi a hylezet kepzettsegileg...

2011. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!