Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Én is mehetnék a menhelyre...

Én is mehetnék a menhelyre segíteni? (Bővebben lent! )?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam ,hogy nyáron elmennénk menhelyekre segíteni ,mert írják h,hogy 'két kézi munkát szívesen fogadnak' 12 éves vagyok. Szerintetek van rá esély ,vagy nem fognak beengedni ,mert sok a baktérium ,vagy hasonló? Van valakinek ilyen tapasztalata? Köszönöm előre a válaszokat! 12/L.
2011. jún. 3. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

a baktériumokkal ki a rák foglalkozik? senki.

amúgy nem hiszem hogy 12 éveseket felvesznek.

2011. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem lehetsz önkéntes 14 éves korodig, mert tiltja a törvény, nem a bacik miatt. Ellenben ha valamelyik szülőd vagy más nagykorú elkísér, akkor a legtöbb helyen segédkezhetsz.
2011. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy 16 év alatt nem lehet. Én 13 vagyok, tavaly kérdeztem meg, hogy mehetnék-e önkéntesnek, azt mondták, hogy csak 16 éves kortól lehet.
2011. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!