Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek szeretnék...

A barátnőmnek szeretnék valami kisállatot venni ajándékba. A kutya, macsaka madár kilőve. Olyan kéne amit lehet simogatni, megjátszani vele. én csincsillára gondoltam. Esetleg vmi ötlet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 15:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
47%
esetleg degu, hörcsög (bár ezek annyira nem "simogatni valók") meg még van esetleg a vadászgörény :)
2011. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
67%
szerintem vegyél neki törpenyulat. én kaptam egyet pár éve és tökre örültem neki:)
2011. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a barátnőddel beszéld meg. Állatot nem túl jó ötlet ajándékba adni úgy, hogy a másik fél nem tud róla. Egyébként a csincsilla az pont nem az az állat, amit nagyon simogatni lehet, és ráadásul nagy ketrec kell nekik, ami nem olcsó, és egyedül nem is szabad tartani.
2011. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Törpenyúlra szavazok!
2011. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Tengerimalac!


Nekem volt, barátomtól kaptam, és imádtam! A malacot mármint, azóta a pasas már a férjem. :) És még mindig imádom.


Tök jó fejek, ha türelmes a lány, szépen kézhez szoknak, és nem nehéz őket tartani. Nem is büdös, csak persze nem árt takarítani. ;)


Elég olcsón meg is úszod.

2011. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a csincsilla tökéletes ajándék. Különleges és aranyos, puha. :))
2011. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
a tengerimalac nem hangoskodik este?
2011. jún. 10. 15:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Élőlényt NEM adunk ajándékba! Azt megteheted, hogy mondjuk ráírod egy papírra, hogy ez egy ilyen fajta állat, amit később te választhatsz ki magadnak, de magát az állatot nem szabad előre megvenni. Nem tudhatod, hogy tényleg ilyet szeretne-e, vagy szeretne-e (vagy lehetne-e) bármilyen állatot egyáltalán.
2011. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
persze tudom megbeszélem vele:) kipuhatolom h milyet szeretne..:)
2011. jún. 10. 16:39
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a barátnőd? Mert ha nem felnőtt, akinek önálló lakása van, akkor azt sem árt megérdeklődni, hogy a szülei engedik-e..... Mert hiába szeretne ő, ha a kedves papa és mama kiteszi azt az állatot az utcára...
2011. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!