Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen pók lehetett? Ártalmas...

Milyen pók lehetett? Ártalmas az emberre? Nem tudtuk mefogni

Figyelt kérdés
Szívem szerint a vadállatok közé tettem volna a kérdést, annyira irtózom a pókoktól. Tegnap egy kb 2 centis fekete pók mászkált a szobában, de nem tudtuk megfogni, mert beszaladt a szekrény alá. Azt pedig nem nagyon tudjuk széthúzgálni. Leginkább a kövipókra hasonlított, de ez sem az igazi:D Fekete, kis tömzsi, picit mintha fényes lett volna, de nem igazán. Hogy fog kimenni? Bánthat minket?
2011. jún. 10. 19:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeeeeeeem!
2011. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ÉS előbújhat még, vagy felesleges folyton körömrágva a szobát átnéznem? Rettentően irtózom még a legkisebb házipóktól is
2011. jún. 10. 19:40
 3/22 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, h parfümmel le tudta fújni tesóm:D (Bocs minden állatvédőtől) Ezt túléli?
2011. jún. 10. 19:42
 4/22 anonim válasza:
veled vagyok! én is utálom őket! és a legjobb mód: vegyél mászó bogarak ellen spray-t fújd be vele a házat és 2 hétig hírüket se látod! :D utána megint fújd be...
2011. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A pókok éjjel merészkednek elő mikor már alszol. Viszont ilyenkor felbátorodnak, tudják nyugodtan mászkálhatnak rajtad nem ébredsz fel.


Erre valók a pasik, hogy a pókokat megöljék.

2011. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Ma sem fogok túl sokat aludni...amúgy is ébren alszom....tuti feloltom a lámpát..rajtam ne rodeózzanak! Miért épp az embereken kell?
2011. jún. 10. 19:46
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

na én pókot nem ölök, ez nálam aranyszabály!


pasi vagyok, imádom a pókokat, meg is fogom szívesen, legalább én lehetek a nagy megmentő a nők szemében ez tetszik aztán kiengedema szabadba a pókicákat

2011. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Itt fog rajtam szaladgálni egész éjjel...
2011. jún. 10. 19:48
 9/22 anonim ***** válasza:
A pókok miért mászkálnának a forró emberen amikor hidegvérű állatot fognak csak? A bolhák szúnyogok károsak a pókok nem!Miért kell egy kalap alá venni őket?? Nekem van egy pókom a bejárat elött többszáz kiszívott rovar van a hálójában, megsímogatom amikor arra járok, és a lábával visszacirógat.
2011. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De édes! Majd csinálok neki vmi puha ágyikót, hátha békénhagy. Mirelitcsirkedarabokkal bélelve. De komolyan: a parfümöt túlélhette?
2011. jún. 10. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!