Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy lótartó és...

Bulaz kérdése:

Szerintetek egy lótartó és tenyésztő vagy belóvagló külföldön kb mennyit kereshet? és kb mennyire kereset szakma külföldön? Mert én most vagyok 10. -es és ezt szeretném tanulni de csak akkor tanulnám ha tényleg megtudok élni belőle

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

többet mint itt

menekülj innen!

2011. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itthon biztos nem fog menni, külföldön, ha szerencséd van, és kitartó vagy, akkor egész jól fogsz keresni, lovasok.hu oldalán van pár hirdetés, viszont ezt a melót nem fogod tudni örök életedben végezni.
2011. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert?
2011. jún. 12. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert ez egy nem egyszerű fizikai meló. Plusz ha belovagló vagy, akkor nagyon valószínű, h párszor összetöröd magad.

A lovászkodás se egy lightos szakma, nem tudom mennyire van tapasztalatod a lovak körüli munkáról....

2011. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csináltam már külföldön kb mennyit lehet keresni vele?
2011. jún. 12. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mennyit keres,nem tudom,de a kinti elvárásokat ismerem.Kint is csak a jó, és gyakorlott lovas kellenek belovaglónak. Az másik dolog, hogy jó néhány fiatal kimegy külföldre, és a trágyás talicskánál tovább nem jut, de itthon belovaglóként próbálja eladni magát! Bármilyen lovas szakmából csak egy ideig lehet megélni, még akkor is ha minden jól működik. Netán belovaglással tudsz foglalkozni, esetleg szerencséd van, és jól működik minden, előbb utóbb szétszeded magad annyira, hogy a nyugdíjas korodig nem tudod ezt a szakmát folytatni.
2011. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!