Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Madárpóktartók! Titeket mart...

Madárpóktartók! Titeket mart már meg a kis kedvencetek?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen volt? Mihez tudod hasonlítani? Mennyi idő alatt múlt el? Hogy nézett ki a marás helye?


Ezek csak azért érdekelnek, mert minden oldalon csak azt írják, hogy kellemetlen, méhcsípés-szerű dolog. Tényleg?


2 évig tartottam madárpókokat (3at: rosea, pulchra, és egy geni) sosem martak meg. Sajnos eladtam őket egy barátomnak, mert iszonyatos kötőhártya gyulladásom volt tőlük. Valószínüleg terkó takarítás vagy nem tudom mi közben a szemembe kerülhetett a szörükből, és az válthatta ki. Mindegy... Mióta nincsenek velem nincs baja a szememnek. De az kisöcsém szeretne tartani madárpókokat. És hát féltem. Ok, hogy engem nem martak meg, tőlem sosem másztak ki a terkóból, de hát a kisöcsém az más. Ezért érdekelne a dolog. Hogyha esetleg tudtok, fényképet is küldjetek a marás nyomáról. kÖSZÖNÖM!


2011. jún. 16. 14:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, minden ember szervezete másként reagál rá... és hogy fontos, hogy allergiás vagy e pl a darázscsípésre, mivel ha igen, akkor nagy valószínüséggel egy pókmarástól is allergiás tüneteket fogsz produkálni.


Az érdekelne, hogy mennyire fáj, mennyi ideig tart, és mennyire durva.

2011. jún. 16. 14:49
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves a kisöcséd?
2011. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

16


Természetesen nem engedném (és a szüleim sem) egy 6-7-8-....13-14 éves gyereknek, hogy ilyesmit tartson.


Csak tudom, hogy ő szeleburdi, és biztos kézben is akarja majd tartani őket. Én sosem csináltam ilyet.

Szóval így elképzelhető, hogy nála nagyobb a marás esélye.

2011. jún. 16. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
18-19 éves kor alatt (nem kimondottan a 18 miatt, mint nagykorúság) nem szabad, de legalábbis nem ajánlott ilyen fajta pókokat tartani, haverom és 19 évesen vett magának mindenféle ilyen gyilkos dögöt. vegyetek neki hörcsögöt :D
2011. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen. Azóta vagyok ilyen retardált.
2011. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!