Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tudtok a csincsillákról?

Mit tudtok a csincsillákról?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyibe kerül, meg hogyan kell tartani, mert a neten szinte semmi sincs rajta...legalább is én nem találtam xD
2011. jún. 18. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Bocsáss meg, de te nem vagy okos. :D Csincsilla tartás, első találat:

[link]


Ezen kívül millió van, árakkal a hirdetéseknél, és ezer jó tanács. Egyezzünk meg abban, hogy nem is kerested, és mondjuk azt, hogy tapasztalt csincsilla tartókkal akarsz beszélgetni ezekről a kis rosszcsontokról. Ami az "interneten nincs fent", az nem létezik :DDDDD

2011. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] ennyi...
2011. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 csincsillám van, nagyon aranyosak de rengeteg dolog van velük. nekem nyár kivételével bent vannak ,de amit esténként leművelnek az nem emberi, szerencsére már nem a szobámban vannak de így is felhallani ahogy rázzák a rácsot. nyáron és ha őszel ha még engedi az idő kint vannak a garázsban de ez is nagy macera mivel nyáron oylan meleg van hogy nappal szállítgatni kell be vagy hűvösebb helyre. igazából nekem nyáron egy nyugopdt pillanataom sincs.mert mindig attól rettegek hogy hőgutát kapnak. ha még kérdésed van szívesen válaszolok :D
2011. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!