Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vegyek egeret vagy ne vegyek?

Vegyek egeret vagy ne vegyek?

Figyelt kérdés
Vettem egy egeret és elszökött...nagyon szerettem, és számomra pótolhatatlannak tűnik....Mégis nagyon szeretnék egy másikat, mert nagyon szeretem ezeket a kis állatokat és igy is a régire emlékeztetene...Csak egy a baj...Van egy másik egerem is, annak aki elszökött neki az anyukája...Őt is szeretem, de nem annyira mint a másikat...Az a baj, hogyha beteszek hozzá egy egeret akkor elkezdenek verekedni...Ha kisebb akkor megöli, ha nagyobb akkor megölik egymást..Lehetséges, hogy csak az az egy egér nem "tetszett" neki, akit beraktam hozzá, vagy ha ujjat vennék azt se szeretné...Ha fiut vennék azzal meglenne? Segítsetek!!!
2011. jún. 18. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
De a föld tündéi mások voltak, mint mi, erdőtündék, s a fák és a fű már nem is emlékeznek rájuk. Hallom, már csak a kövek siratják őket: belénk vájtak, szépre faragtak, magasra raktak; elmúltak.
2011. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamóca.. ***** válasza:

nem akarom tudni mrie használod szegényeket, ami a kategóriát illeti.

egyébként ah rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz.

2011. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!