Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik életet tartjátok...

Melyik életet tartjátok többre? Az emberit vagy az állatit?

Figyelt kérdés
Esetleg egyenrangúnak tartjátok?
2011. jún. 19. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
állatit..:)
2011. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Hát..én nem nagyon tudok dönteni mert az állat sokkal értékesebb mint néhány ember.
2011. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam bántani az állatokat, de alap hogy az ember szerintem. Persze sok rossz ember van, de aki jó, az felbecsülhetetlen.
2011. jún. 19. 15:06
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem teljesen egyenrangunak tartom mint az emberi mint az állati életet.
2011. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ.

A saját állataim ezerszer fontosabbak bármelyik idegennél.

A saját állataim és a szeretteim egyenrangúak.

Idegen állatok és idegen emberek közül az állatokat sajnálom meg előbb, de ha valamilyen konkrét esetről van szó, nem tudom mit tennék.

Úgy nagy általánosságban nem gondolom, hogy az állatok alsóbbrendűek lennének. Az ember nem lenne sehol állatok nélkül.

2011. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Miert, allatoktol eredunk? Ok szulnek?
2011. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
én alapból az embereket tartom fontosabbnak. Persze akadhatnak kivételek.
2011. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Fromoz:

Nos szerinted mi mégis miből alakultunk ki? Isten csak így idepottyintott minket tökéletes ember képében? Nem hiszem hogy végső soron más lenne a mi kezdetünk mint az állatoké. És mit ettünk, ki adott ruhát, ki őrizte a javaink, a többi állatunk, ki szórakoztatott, ki cipelte a dolgaink, ment a háborúba velünk (stb) ha nem az állatok és a természet? Nos, ma már lehet hogy a "mekdonálc" kajában szemernyi természetes sincs, de 100 meg 1000 éve nem volt "mekdonálc", valamit viszont enni kellett... És még a fejlettségünk ellenére sem tudunk a természet nélkül élni. Vagy te talán tudsz víz vagy oxigén nélkül lenni? Szóval "csupán" ennyiről van szó.

2011. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

15:07-es


te egyenrangúnak tartod az állataidat a szeretteiddel? kicsit beteg vagy nem gondolod?

2011. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem gondolom. Eddig semmi problémám nem volt belőle. Nem ártottam sem a szeretteimnek, sem az állataimnak, sem az idegeneknek szóval semmi rosszat nem tettem, a véleményemhez meg jogom van. Azt meg nem te fogod megállapítani, hogy egészséges vagyok-e vagy sem. :) Szóval van valami gondod?
2011. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!