Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik életet tartjátok...

Melyik életet tartjátok többre? Az emberit vagy az állatit?

Figyelt kérdés
Esetleg egyenrangúnak tartjátok?
2011. jún. 19. 15:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
nincs gondom egyeltalán nem érdekel de egy állatot egyenragúnak tekinteni a szeretteddel nem egészséges felfogás... nekem is van kutyám de ha választanom kéne hogy a kutya vagy a családom egyértelmű hogy a család lenne, nálad ez már annyira nem egyértelmű :) jobban kijössz az állatokkal lehet...
2011. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem jövök ki jobban velük. Van hogy idegesítenek más állatai, csak én tudatában vagyok annak, hogy arról az állat nem tehet. Az emerekkel is pont ugyanannyira vagyok meg mint mások. Nem utálom őket.

Az állataim nem csak szórakozásból vannak. Akkor gondolnám magam betegnek ha egyszerűen eldobnám őket egy másik ember miatt. Pl lenne egy új párom akinek nem tetszenének (tipikus eset) és azt mondaná hogy rakjam ki őket, akkor röhögne raknám ki - a párom. Nem teljesen az állatok miatt. Hanem mert hogy gondolja valaki, hogy engem beszabályoz, megmondja hogy mit csináljak, mikor nem ártok másnak? És persze azért mert egy játszunk egy élettel. Szerinted ez beteg dolog? Azon kívül én úgy élek hogy senkit se zavarjanak az állataim, hogy még véletlenül se lehessen rám egy jogos szavuk se.

Olyan meg nem hiszem, hogy fog velem történni, hogy találkozok egy gyilkossal aki csak akkor enged el, ha válaszok, az állataim vagy a szeretteim lövi agyon. Nem a filmekben élünk... ^^

2011. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 fancy917 ***** válasza:
Az a véleményem, hogy sok emberben csalódtam, megaláztak, bántottak, gonoszak voltak velem és másokkal is.Az állatok nem ítélkeznek, nem gonoszak és sosem csalódtam még bennük, sőt egy sem bántott(ha egy állat agresszív arról a gazdája tehet illetve az őt ért dolgok).Szóval egy állat lelkét sokkal tisztábbnak tartom...főleg a mai világban.Az állatok velünk vannak jóban rosszban nem úgy mint a mostani világban a házastársak, akik ott és úgy csalják egymást ahol és ahogy csak tudják.Sőt ha kell a kedvenceink megvígasztalnak, érzik mikor van problémánk, mikor van a legnagyobb szükslgünk rájuk.Többre becsülöm az állatokat!
2011. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
az ember,az azért mégiscsak ember.a kutya meg csak állat,még akkor is,ha sokkal kedvesebbek némelyik fajtársamnál.
2011. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Pepebaba válasza:
33%
Állatit....
2011. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Pepebaba válasza:
35%

9:32-es

"A kutya meg csak állat"

Miért, szted az ember az úgy csak magától kialakult, egyik pillanatról a másikra? Am meg az állatok önzetlenek, hűségesek, nem csalnak-lopnak-hazudnak..... Tanulhatnánk tőlük..

2011. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Állatét mindenféleképpen!!!
2011. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!