Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyák vs Macskák:melyik a...

Kutyák vs Macskák:melyik a nagyobb kedvenc?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 07:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
a macska egy elkényeztetett dög meg önző is..a kutyáktól pedig félek szal egyikse:)
2011. jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Q-tya.
2011. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy vagyok vele, hogy épp, amelyiket meglátom, vagy rá gondolok az lesz az aktuális kedvenc. :) Nem tudok dönteni.

Párom a macskákat szereti jobban, pasi létére. :)


20l

2011. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha választani kell, akkor a cicák, de minden lehetséges alkalommal megdögönyözöm mások kutyijait is /már ha hagyják/
2011. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
szeretem mindkettőt, de ha most választanom kéne akkor macska. mivel panelban lakunk a kutyának nem lenne jó :)
2011. jún. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
egyértelműen a kutya.-az hűséges.a macskának csak addig kellesz,amíg meleg otthont,meg kaját tudsz neki adni.de ha valami baj történne veled,a macska lenne az első,aki elmenekülne.A kutya viszont az élete árán is megvédne,kiállna melletted.A macska a házat szereti,a kutya az embert.igaza van az egyik hozzászólónak,a macskák elkényeztetett lusta dögök.
2011. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

A macska egyéniség!! vagy nagyon szeret, vagy nagyon útál, vagy közömbös.de mindenképpen az érzéseit fejezi ki.

A kutyások pedig a kiskutyákat születésüktől fogva "b@sztatják"

nevelés címén, hogy a saját /gazda / önképükre formálják őket.

és erre a kutya hajlandó is, a macska pedig nem.

2011. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Macska párti vagyok, és nem értek egyet azokkal, akik szerint elkényeztetett, önző állatok. Nem egy esetről hallottam már, miszerint a cica mentette meg gazdája életét.
2011. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

"A kutyások pedig a kiskutyákat születésüktől fogva "b@sztatják" nevelés címén, hogy a saját /gazda / önképükre formálják őket. "


asszem lövésed sincs a dologról...

a kutya igényli az embert, igényli azt, hogy legyen aki vezeti, vigyáz rá, igényli a falkavezért - mivel falkaállat. és mivel hihetetlenül jó az alkalmazkodóképessége, plusz a falkavezére az ő istene, ezért lehet ennyiféle célra alkalmazni.

szóval nem bsztatjuk, meg a saját önképünkre formáljuk, hanem megadjuk neki a foglalkozást, amit ő kíván, és ezzel párhuzamosan ő maga fog a gazdája képére formálódni. felveszi a falkavezér stílusát, életritmusát, és a kötődés szorosságától függően a hangulatait is.


két teljesen különböző fajról beszélünk, ezért azt gondolom, hogy fölösleges összehasonlítgatni. kinek-mi tetszik, mik a lehetőségei, azt tart. nekünk kutyáink vannak, de szeretnék majd egyszer cicát is.

2011. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

meglágyítottad a szívem....., hogy egyszer szeretnél majd cicát is:)))

tényleg fölösleges összerugni a port, mert mindkét félnek megvannak a maga érvei.

üdv-macsekos-

2011. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!