Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Éti csiga tartása akváriumban?...

Éti csiga tartása akváriumban? Valaki tart így éti csigát?

Figyelt kérdés
Miket rakjak be neki?Azt tudom hogy mit eszik.Ti tartotok így csiguszt?
2011. jún. 21. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Engedd el, ugyanis védett. [link]
2011. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Barbara (Shana) válasza:

Szia!


Ha csigát szeretnél tartani, akkor ajánlani tudom az Afrikai Óriás Achát- csigákat. (nekem is van három)

Nagyon jó fejek, 7-10 évig is elélnek. Látványosan esznek, mind külön egyéniség (mást szeretnek enni, más a mentalitás stb), könnyű a tartásuk, csendesek, szép a házuk és akár 1 kilóra is megnőnek. Csigát (tök mind1 milyen fajta)nem szabad akváriumban tartani (kimászik belőle), csak terráriumban.

Szép napot!

2011. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz, nem mostani a kérdés, de azért válaszolok: én tartottam éveken át éti csigákat, befogtam őket, majd pár hónap után elengedtem, szereztem újakat. Szaporodtak is nálam, és pont azért mert védett állatok, nyugodtan lehet nekik egy kicsit segíteni ezzel, hogy fogságban szaporítod, majd amikor elég erősek már a kicsik, akkor elengeded őket egy szép helyen.
2012. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!