Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van valami olyan szervezet,...

Van valami olyan szervezet, egyesület debrecenben aki segíthet ebben? (lent)

Figyelt kérdés
Az udvarunkban nagyon sok a denevér és nem tudunk velük mit kezdeni ahogy beesteledik rögtön ellepnek mindent.Ezért kellene egy olyan szervezet címe,telefonszáma amely el tudná valahogyan vinni őket.
2011. jún. 28. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

én is debreceni vagyok, biztos a nagyerdő közelében, vagy valamelyik lakótelepen laksz.

szerintem szólj be az állatkertbe, azok tudnak olyan szakembert, vagy hozzáértőt, aki csapdával befogja őket. tudom veszélyes mert bemennek a lakásba is.. nálunk, én a nagyerdőn élek, ott is van denevér, de csak repkednek, de nem olyan sok.

2011. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,veszélyesek de az a gond hogy semmit nem tehetek velük, mert védett faj.
2011. jún. 28. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy veszélyesek? Ugyan mi veszélyes egy kis denevérben? Ezek nem vámpírok. Én örülnék, ha felénk lennének, de sajnos nem nagyon vannak. És igen, védettek, nem véletlenül. Békén kell hagyni őket. Amugy szívesebben kűzdesz a szúnyogokkal? Mert ha elviteted a denevéreket, akkor nem lesz ami megegye a szúnyogokat.
2011. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küld őket Egerbe hozzánk, még denevér odúnk is van számukra.
2011. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gyertek ki érte ha annyira kell!
2011. jún. 30. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!