Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Önkéntesként illik valamit...

Önkéntesként illik valamit vinni a menhelyre?

Figyelt kérdés

Szeretnék önkéntesnek menni egy menhelyre, de nem tudom hogy ha első alkalommal megyek illik-e valamit vinnem? pl száraz kutyakaját


Ajánlanátok nekem olyan pesti menhelyet, ahol viszonylag jók a körülmények? Tudom hogy így is- úgy is meg fog viselni, de azért nem szeretnék bőgve hazamenni. Kissé érzékeny vagyok... Én a Noéra gondoltam.


2011. júl. 1. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem elvárás,csak az állatok érdekében vigyél valamit.:)


Am minden tiszteletem a tiéd,mert a legtöbb ember közömbös az állatokkal kapcsolatban:(

2011. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Munkanélkülin vagyok mióta végeztem tavaly a sulimmal. Gondoltam inkább hasznosan töltöm az időmet, mintsem fetrengjek az ágyban :)


Amúgy ha valaki szívesen jönne velem az írjon ide vagy privátban! :)

2011. júl. 1. 11:17
 3/4 Lila Moszat ***** válasza:

Én 3 éve vagyok egy alapítványnál önkéntes. A menhelyek látványa a legkevésbé megviselő, terepre ne menj inkább ha nem muszáj, kobozni vagy behozni állatot.


Nincs olyan mit illik, mivel az állatotthonok nagy része pénzszűkében van. Mindig jól jön a táp, a felszerelés, póráz, használt nyakörvek, játékok, takarók, párnák.


Érdemes összegyűjtened az ismerettségi körödből ezeket, akik kutyások rendelkeznek már kopott, régebbi nyakörvekkel, pórázokkal,felszerelésekkel, ami már nem kell, de őrizgetik otthon. Ezeknek nagyon nagy hasznát tudjuk venni az állatok gondozása során, és jó, hogy ha még nem kell erre is pluszban pénzt kiadni.


Attól függ merre laksz Budapesten, bármelyik állatotthonba mehetsz segítőnek, mindenhol szívesen látnak, csak jelentkezz be előre, hogy legyen valaki, aki segítségedre lesz.

2011. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. júl. 2. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!