Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen bogár ez? (képekkel)...

Milyen bogár ez? (képekkel) Hogy lehetne megszabadulni tőle végleg?

Figyelt kérdés

A képek elég rosszak lettek, mert nagyon apró a kis dög.

Egy 100Ft-os érmére tettem rá, és úgy próbáltam lefotózni.

A lakás szinte minden részében néha-néha megjelenik jópár darab...


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. júl. 4. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
fuu b@zdm*g rosszat fogok álmodni:||||||||||||||| sokkot kaptam wáá ez nem vmi lótetű szerűség?:'D
2011. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen lisztbogárra gyanakszom, legalábbis nálunk egyszer azok csináltak egy inváziót, minden gabonaterméket megfertőztek, de beköltöztek a teafüvekbe, kekszekbe, mindenbe, amihez hozzáfértek, nehéz volt kiirtani őket. holott nagyon tisztán, zártan tárolunk minden élelmiszert, szóval nem kosz függvénye...
2011. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jézuskrisztus..szívrohamot kapnék:|
2011. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen ez egyfajta lisztbogár ( esetleg kenyérbogár).

Kell csinálnod egy nagytakarítást, lisztet, zsemlemorzsát és társait (sokszor a pirospaprikába is belemennek) vagy kiönteni, vagy a fagyasztóba tenni pár napra - és utána átszitálni.

Szekrényeket kimosni, jól felporszívózni, ilyesmi.

Ami nem kaja közelében van bogár, az majd megpusztul magától, de a lakás többi részt lefújkálhatod, ha nagyon zavar (a konyhában én nem tenném).

Van egy szer, Insecticide 2000 asszem a neve, nekem bevált. (bár valszeg a többi erre kitalált szer is ugyanolyan jó)

2011. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!