Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nemrég született kisnyuszit...

Nemrég született kisnyuszit elfogadjak?

Figyelt kérdés
Mit esznek azok egyáltalán?
2011. júl. 4. 21:27
 1/5 anonim válasza:
Mit jelent az hogy nemrég született, mert kb 7 hetes koráig az anyja mellett van a helye.De az optimális a 8 hetes elválasztás.De miért akar a gazdi már most szabadulni tőle?
2011. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mért akar a gazdi már ilyen gyorsan szabadulni tőle, de nem is az a lényeg.. Amúgy meg én se(m) tudom pontosan még, hogy hány hetes.
2011. júl. 4. 23:41
 3/5 anonim válasza:

Ha szeretnél nyufit akkor kérdezd meg mikor születtek és utána számolj ki 7-8 hetet, és akkor hozd el :-)

Mert ilyen idös korban megeszik a szénát, nyúltáp (baby-nek), víz, alma,sárgabarack,őszibarack (héj nélkül)görögdinnye,saláta,répa,petrezselyem, uborka,kapor..stb. A gyümölcsöket mag nélkül kell odaadni.

2011. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De csütörtökön vagy pénteken osztják őket, akkor lehet elhozni, úgyhogy.. nem tudom azt se, hogy hány hetes, tehát nem tudom számolgatni, hogy 8 hónaposan hozzam el.
2011. júl. 5. 20:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs nem 8 hónapot akartam írni, hanem 8 hetet értelemszerűen.
2011. júl. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!