Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet társ nélkül, egyedül...

Lehet társ nélkül, egyedül tartani leopárdgekkót? Magányos lesz? Belehalhat?

Figyelt kérdés
Nekünk három van egy terkóban. Általában nem foglalkoznak egymással (kivéve persze azt az öt percet, amikor párzanak). Születtek kis gekkók, ismerősnek adnánk az egyiket ajándékba.
2011. júl. 5. 19:58
 1/9 anonim válasza:
tudtommal nem szeretik a magány úgy mint a degu és a hasonló állatok sztem ne szedd őket szét!
2011. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Minden bizonnyal igazad van, hiszen ha sokan tartanának egyedül gekkót, akkor több válasz is érkezett volna. :) :) :)
2011. júl. 12. 11:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is tartok gekkót. Én is úgy vagyok vele, hogy ne válaszd el öket egymástól.
2011. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mentalist ***** válasza:
Szerintem nyugodtan tarthatod egyedül.
2011. júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy nagyon mélabús volt enni is alig evett végül odaadtuk a miskolci vadasparknak.

NE VÁLASZD EL ŐKET!!

2011. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem ő választaná szét a sajátját, hanem az ismerőse tartaná egyedül akinek adná. én így értelmeztem.. :D

én is nagyon szeretnék majd gekkót, viszont kezdő vagyok ilyen téren, és egyedül szeretném majd tartani..

2011. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ismerősömnek van egy gekkója..és két éves lesz augusztusban..

és semmi baja nincs attól,hogy egyedül van.

2011. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, ez is gekko-személyfüggő. Sokan írták, hogy az övék egyedül van és nincs baja, mások meg azt hogy az övék belebetegszik. Ne nézzetek hülyének, de a gekkók is mások és mások. Ez olyan, mint hogy az egyik ember szeret egyedül, a másik nem. Először talán ki kellene tapasztalni, hogy az ajándékba adandó gekkó hogyan reagál bizonyos helyzetekre, illetve mit tesz, ha egy kicsit elválasztjátok a többitől.
2011. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindenkinek igaza van. Végül úgy döntöttünk, hogy az egyszerre született két testvért együtt adjuk oda. Látszólag nem törődnek egymással, de mégis.... Van még 6 kikelésre váró tojás, majd lesznek még kicsik. Olyan aranyosak!!!!
2011. júl. 18. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!