Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egyet értetek e azzal, hogy...

Egyet értetek e azzal, hogy súlyosan büntetni kell az állatkínzókat? Ti milyen büntetéssel súlytanátok őket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 01:24
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
80%

Igen!!!

Ugyanazt tenném egy állatkínzóval,amit ő tett az állattal,aztán ha még él,életfogytig tartó börtönbüntetésre ítélném!

2011. júl. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
IGEEN
2011. júl. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Máglya.
2011. júl. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
az én véleményem ugyanaz mint az 1. válaszadóé!
2011. júl. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem hagynám életbe őket, a falhoz állítanam őket és golyót a fejükbe, vagy agyonveretném őket, hogy dögöljenek meg ! Bocsánat kicsit elragadtattam magam
2011. júl. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%
Első válaszoló jól írta,+még levágnám az állatkínzó f@szát,vagy beirdalnám a pin..át,és utána jól besóznám,azután hagynám a roh@dékot elvérezni!Bocs,de nálunk pont most történt itt a környáken egy szörnyű eset,és még igencsak a hatása alatt állok,főleg ha belegondolok,hogy Nekem is vannak kisállatkáim..
2011. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek én is. Csak az a bökkenő, hogy bár a magyar jogrendszer ismeri és bünteti is az állatkínzást, mégsem foglalkozik vele eleget. És ugyanazt szenvedtetném el vele amit ő csinált az állattal. Hát elég sokunknak ugyanez a véleménye...
2011. júl. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanazt tenném vele, amit ő azzal a szerencsétlen állattal. :( És vissza kéne hozni a halál büntetést, az ilyen esetekre is.
2011. júl. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 dellfil ***** válasza:
50%

Látom, igen nagy az egyetértés.

Ha csak azokról a magukból kifordult "ember" utánzatokról lenne szó akik szexuális és egyéb örömüket lelik élőlény kínzásában, kínlódásuk láttán, még úgy-ahogy érthető(?) az a nagy löttyös indulat. (Amúgy csendben megkérdem: Nagyon élveznétek az általatok kiszabott tortúrák látványát?)

De mi van a tudatlanságból, nemtörődömségből, a "fujj de csúnya, utálom" hozzáállásból elkövetett állatkínzással. Akkor a népesség legalább nyolcvan százalékát halálra lehetne ítélni. :D

Mi a véleményetek például erről?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__1963003-e..

Ugye azért nem küldenétek máglyára sem a kérdezőt, - reggel rohan "egérragasztót" venni, amely nem túl "humánus" egérpusztítási módszer - sem azt aki javasolta neki? :D


dellfil

2011. júl. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
21%

Én első körben csak az állat kasztráló "szépen szólva" ivartalanítókat* kasztrálnám vagy pakoltatnám ki.

Ez szerintem elég erős elrettentő és visszatartóerő lenne.


Az *ivartalanítás egy állat csonkítás, helyette a korszerű pete- és ondóvezeték elkötés a humánus és állatbarát megoldás. Amúgy meg nincs veleszületett hülyesége egy állatnak, ha elcseszted a nevelését. Töketlenkém inkább magad csonkold inkább!

2011. júl. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!