Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gyál és kőrnyékén keresnék...

Gyál és kőrnyékén keresnék olcsó és jó állatorvost, tudtok róla? . Dabas, Üllő, stb.

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Pestimre, Kisfaludy utca, Szent Bernát
2011. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyógyír Állatorvosi Rendelő

2360 Gyál, Vecsési út 32.


mikor gyálon laktunk, ide mentünk a kutyánkkal. de úgy tudom házhoz is kimennek.

2011. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A Gyógyir jó ismerem ,de minekután ők az egyetlenek (tudtommal)akik itt Gyálon jók ,nos az árakkal nagyon elszálltak és nekem már nem fér bele (több kutyusom is van).

2011. júl. 13. 09:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Dr Seregi Tamás Üllön állitólag jó és korrekt.Róla esetleg ha valaki valamit Személyes tapasztalat van nagyon megköszönném .:)
2011. júl. 13. 09:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért gondoltam távolabbi helyekre mert egyre olcsóbbak az árak minél lejeb vagyunk ugye.Nyilván fontos szempont viszont az is ,hogy jó legyen ezért tettem fel a kérdést .
2011. júl. 13. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!