Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a lepkének,...

Mi a neve annak a lepkének, ami hatalmas, dagadt, színes hernyóból alakul ki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hermann
2011. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%
Hatalmas, Dagadt, Színes Hernyóból Kialakuló Lepke
2011. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] Erre a hernyóra gondolsz? Mert ez a fecskefarkú lepke hernyója. Persze nagyon sok "hatalmas, dagadt, színes" hernyó létezik, nem biztos, hogy ez az, amit keresel.:D
2011. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán, inkább olyan pajor-szerű, sajnos nem vagyok jó bioszból. Hengeres, gyűrűs teste van, és csípéssel védekezik. Többféle színben láttam már. A kutyám szétkapart egyet, sárga cucc jött ki belőle. Azért gondoltam, hogy hernyó, mert ma láttam egy olyan lepkét, ami nagyon hasonlított erre az "izére", csak szárnya volt. De tényleg hatalmas, kb. 8-10 centi hosszú, 3 centi átmérővel.
2011. júl. 17. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát érdekes.:) Az is lehet, hogy nem hernyó, hanem valami más rovar lárvája (mint a cserebogáré a pajor, de ahogy olvasom, ez nagyobb annál). Nem tudod lefényképezni?:)

21:24-es voltam.:D

2011. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, már elbattyogott.:) Egyébként rengeteg színben láttam már, tűzpiros, sárga, zöld, barna(de csak a lárvát). Azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni, valószínűleg tényleg nem a lepkék között kell keresgélnem.:)
2011. júl. 19. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!